2733
2734

بچه ها چیکارکنم 😭😭😭پشیمونم از عقدم 

دوماهه که عقدم مشکلم خانوادشه 

چون خودشون منو پسندیدن 

و الان دارن عیب و ایرادامو ب چشمش میارن یا میگن سلیقه نداره یا میگه فلانی خوشگلتره بخدا بریدم خسته شدم 

تورو خدا ی راهی بگید من چیکارکنم ۲۱سالمه شوهر۲۷

هردو فرزند اخر هستیم ب خانوادمم گفتم میگن اره اونا حق دارن تو بدسلیقه ای زشتی لاغری 

بخدا بریدم شدم پوست استخوون  شوهرمو دوس ندارم ب دلم نمیشینه 

قبل عقدم هم دوران اشنایی دوماه داشتیم و من مشکل داشتم باهاش اما خانوادم گفتن باید باید عقد کنی حالام میگن اره اوناهرچی گفتن بگوچشم

مثلا چندوقت پیش رفتیم بیرون یه لباس مجلسی دیدم قشنگ بود دخترونه و ساده یقه قایقی بود کاش لال میشدم ب خواهر شوهرم گفتم اونک خندید گفت اینو فلان خانوم واسه عروسی دخترش پوشید خیاگلی دمده و سن بالاست 

رفته اونو فوری ب شوهرم گفته حالا خودشون تعیین کردن من چی بپوشم عروسی پسرخالم چیکارکنم ب نظرتون بااین اوضاع

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلوشون کم نیار مسخره میکنن چهاربار کار خودتو کن یاد میگیرن دهنشونو ببندن، نظر هم نیاز نیس بگیری گلم، حلو شوهرتم از خودت تعریف کن زیر پوستیاااا تابلو ن

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2728
منم 5ماهه عقدم از دست خانوادش از زندگی سیر شدم

بخدا بریدم چشمام پره خونه پشیمونم😭😭😭اعتماد ب نفسمو صفر کردن ..

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2738

چ لزومی داره لباسی ک میخای رو ب خواهرش بگی

دو دفعه چشم و غره بیا سفت بگیر

والا شل برخورد میکنی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706