2410
2553
ماسک و یا ویتامینه عالی برای موی سر کسی میشناسه ؟قیمتش مهم نیست فقط از ریزش مو هم جلوگیری کنه و موهارم خوش حالت کنه؟؟؟
ممنونم
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم این ویتامینه هست مبلغش 38 هزار تومنه هم ویتامینه است و هم نرم کننده. من خودم الان 6 ماهه دارم ازش استفاده می کنم خیلی عالی است.
بعداز اینکه موهات رو شامپو کردی از این یه قاشق به سرت می مالی و می گذاری ده الی 15 دقیقه بمونه بعدش آبکشی می کنی. واقعا عالیه الکتریسته مو رو هم می گیره و ریشه مو رو تقویت می کنه
همکارم که به من می گه روی سرت داره مو در میاد
البته من سیرش رو مصرف می کنم
سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
2714
اینهم ماسک لجن است که من خودم لیمویی اش رو استفاده می کنم تمام چوش های سر سیاه رو از روی صورت در می اره. واقعا می تونی تمامشون رو روی ماسک ببینی
این ماسک رو روی صورت می مالی و صبر می کنی کامل خشک بشه بعد از اینکه خشک شد به راحتی از صورتت جدا می کنی . مثل لاستیک نرم می شه که به راحتی کنده می شه و روی صورتت هیچی نمی مونه تمام پرزهای ریز رو هم از صورتت پاک می کنه قیمتش 15 تومن است

سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان
برای مو سرم و تونیک تقویتی سینره و ماسک و شامپوهای اورئال خیلی خوبه مخصوصا عسلش
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
مادر جان یکی از دوستام وارد کننده اجناس آرایشی است از اون می گیرم
ایشون تمام این وسایل رو به آرایشگاه توزیع می کنن. خودش می گه توی آرایشگاه ............ توی فرشته از این ویتامینه یه قاشق غذاخوری به سر می زنن از مشتری 12 تومن می گیرن.
ولی من خودم این بسته رو که یک کیلو هم هست شش ماهه دارم استفاده می کنم و هنوز تموم نشده
فکر کنم 9 ماه کار بکنه.
2706