2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا یه دکتر رفته بودم گفت شستن هر روز مو باعث ریزش شدید میشه مخصوصا که با شامپو باشه 

عه من اینو نمیدونستم ولی خودم حس میکنم یه چیزی تو بدنم کمه که میریزه حالا این فممد رو بگیرم ایشالا ک اکی بشه 

2728
اتفاقا یه دکتر رفته بودم گفت شستن هر روز مو باعث ریزش شدید میشه مخصوصا که با شامپو باشه 

شامپو بچه و برگ صدر منظورمه...

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
2738

دم کرده پوست برنج میل کنین.

نتیجه اش رو خیلی ها دیدن.

به یکی از مشتریام هم پیشنهاد دادم.

چند وقت بعد شوهرشون اومد ۱ تومان شیرینی داد بهم.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2706