2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاشون غذا نمیخوردن و راه حل پیدا کردن بیاین کمک منن

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 107 پست

من دختر اولیما کجاها که نبردم واسه اشتهاش. یه پروفسور بود گفت اگه بدونید این اشتها آورا چقد ضرر داره نمیدادید  گفت ولش کن اصلا کلکل نکن نخورد ببر وبهش گشنگی بده آخر مجبوره بخوره. متاسفانه من دلم نمیومد گشنه بمونه هم اعصاب خودما هم طفلیما خورد میکردم الان پنج سالسه بد نیست ولی نسبت به همسناش خیلی کمتر میخوره گاهی اوقاتم اصلا نمیخوره مثلا َامش دیشب یه موز کوچیک بود. حالا سر دومیم ۱۹ ماهشه حساسیت خرج نمیدم خورد خورد نخوردم حال حرص خوردن ندارم گفتم اینم به خواهرش برده

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من از نوزادي همين بوده تا الان ك دوسال پنج ماهشه الان يمدته لمش اومده دستم صبح سويق ميدم با شله ...

بخدا اگه پنچ تا بخوره من راضی ام اینم از نوزادیش همینه حتما امتحان میکنم چیزی که گفتی رو

2728
تو تاپمیزاشتم بشینه غذا میدادم داستان الکی باهیجان تعریف میکردم ساعت یک غذانمیخورد ساعت سه باز مید ...

خیلی سخته بچه بد غذا من واقعا هر وعده غذاش برام غصه س

فک کنم اگه ببریش دکتر بهت میگه ازوابستگیه شدید ب شیرخودته ک باید ازشیربگیریش مث من ولی چ فایده 

میگیرمش از شیر همین روزا دیگه داره دوسالش میشه ولی فک کنم اثری نداره

2738
بخدا اگه پنچ تا بخوره من راضی ام اینم از نوزادیش همینه حتما امتحان میکنم چیزی که گفتی رو

ببین صبحانه رو تا از خواب بیدار میشه نده بذار یه ساعت حداقل حسابی بازی کنه بعد صبحانه هم دوباره بازی یا خواب و اصلا هله هوله خوراکی هيچي نده جز آب 

بعد یه ساعت مونده به غذاش مولتی ویتامین بده گرسنه ش میکنه 

سعی کن وعده های غذاییشو سر یه ساعت مشخص بدی بعد مدتی بدنش عادت می کنه 

آخه مثلا یهو سه وعده روزو‌نمیخوره عصبی میشه از گشنگی بازم غذا نمیخوره میگم یه کیکی چیزی بدم نمیره از ...

بازی دانلودکردم گوشی میدم دستش ی بشقابومیخوره ب همین راحتی از ی سالگی سرگرمش کردم ک غذابخوره باهرچی فکررشوکنی

دخترمنم همینجور بود کاملا درکت میکنم یه بچه ۲۲ماهه صبح تا شب فقط شیرمیخورد🤨 دکتر بردم گفت از شیر بردارش

ولی ۲۳ ماهگی از شیر گرفتم

ینی بگم برات ۵درصد بهتر شد

الان که ۲سال ونیمشه هنوزم بد غذاست مثلا صبح با شعر وداستان دوتا لقمه میخوره تا ناهار هیچی بهش نمیدم چون اگه یه خیارم بخوره ناهار نمیخوره

ناهارم دوتا قاشق میخوره ومیره

چیزی که فهمیدم اینکه کلا باید سرشو گرم کنم با قصه گفتن وتعریف کردن ازیکی وتزیین کردن ودرست کردن غذای جدید اونوقت خوب میخوره

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706