2726
نمیدونم همش با خودم میگم نمیتونم رانندگی کنم تو خیابون،میترسم هول بشم بزنم به یکی

نه بابا کم‌کم یاد میگیری 

من سال ۹۰ گواهینامه گرفتم ولی جدیدا نشستم راه افتادم قبلش ماشین نداشتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها از روز اول ثبت نام تا روزی که گواهینامه بگیریم چقدر طول میکشه؟کسی میدونه؟

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
خیلی سخته؟

نه سخت نیست تمرین زیاد بکن با یه ادم خونسرد و صبور ... اکثر خانوما مشکل کلاج و پارک دوبل دارن اون اول.. کلاج که دستت بیاد نصف راهو رفتی ..‌ فقط تمرین کن تو کوچه های خلوت با همون ادمی که گفتم..

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2728
خب قرار نیست الان بلد باشی که صبت نام کردی که یاد بگیری ما هم از اولش بلد نبودیم بالاخره یکی بهمون ...

خداکنه بتونم موفق بشم استرس دارم از اینکه دست و پامو گم کنم

بچه ها از روز اول ثبت نام تا روزی که گواهینامه بگیریم چقدر طول میکشه؟کسی میدونه؟

بستگی به خود شخص داره کاملا که بار چندم قبول بشه.. من دیدم خیلیا سی بارم رد شدن حتی اون تئوریم ۲۰ بار میدن.

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
نه سخت نیست تمرین زیاد بکن با یه ادم خونسرد و صبور ... اکثر خانوما مشکل کلاج و پارک دوبل دارن اون او ...

آها همین از همین میترسم،میترسم هول بشم کلاج و گاز و ترمز رو اشتباه کنم،اصلا نمیدونم در چه مواقعی باید کلاج گرفت

۸۲۸تومن عزیزم

اوف چه خبره یا خدا؟؟؟فقط ثبت نامه اولیش اونقدر شده؟؟؟تا یک ونیم در میاد دا پ

هرکی امضام رو خوند میشه واسم صلوات بفرسته جونه عزیزتون میخام این سال خونه دارشم یا امام زمان ادرکنی
آها همین از همین میترسم،میترسم هول بشم کلاج و گاز و ترمز رو اشتباه کنم،اصلا نمیدونم در چه مواقعی بای ...

با تمرین دستت میاد نترس قاطی نمیکنی فقط سعی کن تمرکز کنی و هل نشی.

نمیدونم همش با خودم میگم نمیتونم رانندگی کنم تو خیابون،میترسم هول بشم بزنم به یکی

از اول نرو تو خیابون  شلوغ 

کم کم یاد میگیری عزیزم 

نگران نباش من 13 سالم بود یاد گرفتم 

ازیه 13 ساله کم توان تری؟؟؟

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
اوف چه خبره یا خدا؟؟؟فقط ثبت نامه اولیش اونقدر شده؟؟؟تا یک ونیم در میاد دا پ

آره پارسال ۷۰۰ تومن بود،حالا اگه امتحاناتم رد بشی باید پول واریز کنی بقول تو تا یک تومن در میاد

برو عزیزم نترس ازموناتو با ارامش بده اگه با ماشینم ب جایی زدی فدا سرت مگه ادم دلش واسه آهنم باید بسوزه؟!؟ اصلا تا نزنی ک یاد نمیگیری 

فقط بالاغیرتا ب عابر نزنی 😂😂

برو عزیزم نترس ازموناتو با ارامش بده اگه با ماشینم ب جایی زدی فدا سرت مگه ادم دلش واسه آهنم باید بسو ...

😂😂😂 میگما اگه با ماشین آموزشگاه تصادف کنم هزینش پای کیه؟

2706