2726
عنوان

بنظرتون قیافه توی ازدواج چقد تاثیر داره 🌸🌸🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 93 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۰٪

والا تو کافه ی دختراییو میدیدم با ی پسرایی ک پرات میریخت

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2728

من چهارده سالمه ولی به نظرم خیلی خیلی تاثیر داره اینم از تو رمان های که خوندم فهمیدم آخه معمولا مرد ها عاشق یه چیز زن میشن مثل چشاش بعد اخلاقش ولی گاهی هم اول اخلاق بعد قیافه ولی گزینه دوم بده به نظرم و‌تاثیراتی داره 

ولی به دوری از آدمای چلغوز رو ترجیح میدم😌🙈⁦❤️⁩

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
شما خودت مجردی ؟ باید بین دوستات ببینی بین خاستگارات تا متوجه بشی.

بله عزیزم 

گر نگاهی ب ما کند زهرا (س) ...کاربری ۲ نفر 😊 زهرا و فاطمه   ۳ تاپیک من ۳ تا هم زهرا  تیکر رسیدن ب خواسته هام دعام کنید لطفا 🌷با یک صلوات ❤ خدایا پناهم باش 🌸  اگه نظر مخالف دارین لطفا ریپلای نکنید 👑 خیلی خیلی زشته ک توهین میکنید    برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات لطفا 🤲  منو تو تاپیک های دعا و ....صدا کنید 🌸  مرسی   In the darkness of the night,only God hears you.در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️برای امضاتون حتما صلوات میفرستم و دعا میکنم  

علف باید به دهن بزی شیرین بیاد یه قیافه هست من دوست ندارم شاید دوستم دوست داشته باشه

قیافه تنها به درد نمی خوره هرچقدر سایر امتیازها بالا بره میتونه درصد قیافه پایین بیاد

مثلا شما با پسر دست فروش خوشگل ازدواج می کنید 

یا با پسر معمولی یکم  زشت اما جراح قلب باشه چی 

یا یه پسر معمولی شغل ازاد یا پسر معمولی یکم زشت میلیاردر

یه پسر خوشگل بداخلاق مثل سگ خوبه یا پسر معمولی خوش اخلاق

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

درود 

درصد نمیشه گفت، چهره باید به دل شما خوشایند بیاد، و با گذر زمان «مجبور» نشید تحمل کنید.

درواقع باید طرف مقابل «میانگین مطلوبی» از معیارهای شما رو داشته باشن 

بیشتر شناخت پیدا کنید.

خوشبخت باشید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2706