2737
2734
عنوان

غذا دادن به بچه پنج ماهه

339 بازدید | 38 پست

نشسته یا خوابیده ؟ نشسته به کمرش فشار نمیاد ؟

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
غذاشو شروع کردی؟ چندوقته؟

هنوز نه ولی پنج ماهش که تموم شد رفت تو شیش می خوام شروع کنم زوده ؟

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉
2738

منم دقیقا مثل تو شروع کردم به غذا دادن مشکلی نیست الانم نه ماهشه 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

آخه یه جوری گفتی بشینه فکر کردم خیلی وقته شروع کردی بابا اولش یکی دوتا قاشق مرباخوری بیشتر نیست تا بیای شروع کنی تموم شده😁 منم دخترم 4.5 ماهشه دوست دارم شروع کنم ولی هنش میگم زوده از ماه دیگه میخوام شروع کنم ولی الان شیره بادوم میدم بهش گاهی هم لعاب برنج

**اللهم عجل لولیک الفرج**
زوده من ميخام شيش ماهگي بدم پنج ماه و نيمم ميزارم كم كم بشسنه

آخه من شنیدم بچه هایی که تا آخر شیش فقط شیر میخورن بد غذا میشن 

آخه من شنیدم بچه هایی که تا آخر شیش فقط شیر میخورن بد غذا میشن 

فكر نكنم ربطي داشته باشع 

ما كلا دير ميديم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

من اخر ۴ شروع کردم برای رفلاکسش

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2706