2737
2734
عنوان

بیاین در مورد رسم و رسوم تهران حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 43 پست

تهران ازين رسما نيست خيالت راحت برو هرجور دوسداري بچين خونت رو😍😍😍

در ضمن مبارك باشه ان شاءالله عاقبت بخير و سفيدبخت بشيد😍😍😍

ومن دوباره هديه اي ب زيبايي مادرشدن گرفتم(٢٨-٠٨-٩٩)         بزرگترین کادوی تولدم رو (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم بیبی چکم مثبت شد الهي هزاربارشکر ۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد زدن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کیف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 ۲۰-۰۲-۹۹ مامان جان امروز تو سونو گرافی دکتر گفت وزنت ۱۴۸۴ گرم هستش گفت خیلی خوب وزن گرفتی😍 من قربون اون شکم قلمبت🥰 ٢٧-٠٣-٩٩ عروسك نازم مانلي جونم امروز دكتر گفت ك ٢٣ روز ديگه مياي بغلمون گفت ك رشدت خيلي خوبه😍 من هنوز باورم نميشه ك واقعا شدم مامان جوجه خانوم انگار همين ديروز بود ك همش باخدا حرف ميزدم و دعا ميكردم ك زودي بياي تودلم🙈😍 خدايا ب هركس ك منتظره نيني بده لطفا انتظار خيلي تلخه بذار طعم مادرشدن رو بچشن🙏🏼❤️ ٣١-٠٣-٩٩ نازدونه دخترم امروز رفتم اخرين سونو رو انجام دادم شدي ٢كيلو و ٧٠٠ گرم (ماشاءالله)😍 كمتر از ٣هفته ديگه مياي بغلم و من ازين موضوع بي نهايت ذوق مرگم😍۱۷-۰۴-۹۹ امروز رفتم دکتر برای اخرین ویزیت قرار بود هفته دیگه دنیا بیای اما دکتر گفت انقد تپلی شدی ک دیگه تودلم جانمیشی😍(❤️۲۰-۰۴-۹۹❤️) عروسک قشنگم بدنیا اومد😍ی دختر کوچولوی ۲کیلو و ٩٧٥گرمي❤️ با صورت گرد و سفید و لپای صورتی و نارنجی😍موهای پر ومشکی ک پشتش تا رو شونه هاته 😍🤩 همه تو اتاق عمل عاشقت شدن😍داشتی گریه میکردی اما تا صدامو شنیدی ساکت شدی و چشمات بازشد😍تو تمام دنیای مايي مانلي زيباي من
وای وای من شوهر ترک دارم پدرمو دراوردن یعنی نفس راحت بکش مثل خودتون نیستن عزیزم ادم خفه میشه توی رس ...

مرسی عزیزمم.چون توتبریز همه چی رواصوله.آدم فکرمیکنه اونجا هم اینطوریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت برو هر جور دوست داری بچین. هر وقت دلت خواست دعوتشون کن ببینن. نخواستی هم دعوت نکن. تهران دل بخو ...

پس.ایول خیالم راحت شد.البته من همه چی گرفتم نمیتونن ایراد در بیارن فقط میخوام ببینم اونجا چیکارمیکنن

2731
چون ابنجامیگن.فرهنگامتفاوته آدم میترسم کاری کنه بعدا برداشت بدکنن

ببین این سیاست بازیا تو تهران نیست. خودمم اصلیتم ترکه. رسم و رسومای دست و پاگیر و برداشت های بد و اینجور چیزا مال شهرستانه. تهران هرجور عشقته اونکارو کن. هیچکی کاری به کارت نداره. 

یه خانم مستقل و قوی 

[QUOTE=139005593]پس.ایول خیالم راحت شد.البته من همه چی گرفتم نمیتونن ایراد در بیارن فقط میخوام ببینم اونجا چیکارمیکنن[/QUOTE

مبارکت باشه. به دل خوشی انشاالله. 

یه خانم مستقل و قوی 
اینم کارخوبیه

فعلا این مده😉😉

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
ببین این سیاست بازیا تو تهران نیست. خودمم اصلیتم ترکه. رسم و رسومای دست و پاگیر و برداشت های بد و ای ...

ازالان بفکر پاتختیم چون نامزدم میگه میگیره مادر شوهرم واونجانهار میدن من نمیخوام تواین گرونی شوهرم به خرج بیفته دوست دارم یه دورهمی بگیره مادرشوهرم بیان خونه خودم.ولی نمیدونم چطوربگم

مرسی عزیزمم.چون توتبریز همه چی رواصوله.آدم فکرمیکنه اونجا هم اینطوریه

من خسته شدم از بس گفتن این رسمو داریم اون رسمو داریم 

من سماور نداشتم کلی حرف شنیدم

اخه دیگه ادم چایساز قهوه ساز کتری سماوری داره سماور مگه عهد قاجاره 

در کل عزیزم تهران رسم بخصوصی نداره

هر قومی که ازش اومدن پایبندن ب رسوم خودشون البته خیلی خیلی کمرنگ شده و دیگه بنابر زندگی های پایتخت نشینی که مبنای زندگی توی پیشرف و پول و کاره اینجور رسما کم شده 

راحت بگیر

ازالان بفکر پاتختیم چون نامزدم میگه میگیره مادر شوهرم واونجانهار میدن من نمیخوام تواین گرونی شوهرم ب ...

هر جور دوست داری بگو. از الان بخوایی رو در بایستی کنی نمیتونی زندگی کنیا. دوستانه با شوهرت حرف بزن. همدیگه رو متقاعد کنین. غریبه نیستین که. 

یه خانم مستقل و قوی 
چون ابنجامیگن.فرهنگامتفاوته آدم میترسم کاری کنه بعدا برداشت بدکنن

تو چکار داری یه تعارف بزن

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2706