2737
2734
عنوان

حس چیزی توی سینه ؟

2957 بازدید | 10 پست

سلام

تا حالا براتون پیش اومده تو سینتون یه چیزی شبیه به نصف عدس تو حس کنید؟

دیشب همینطوری دست زدم به سینم یه قسمتشو حس میکنم انگار اندازه ی نصف عدس یه چیزی هست اما واقعا نمیشه گفت توده هست من لاغرم وقتی دراز میکشم کاملا سینم پهن میشه و حتی دنده هامو حس میکنم اما هر چی خودمو معاینه میکنم هیچی نیست زیر دوشم رفتم کفی کردم معاینه کردم بازم نیست فقط وقتی عادی ایستادم دستم پایینه این حس و دارم اما دستمو میبرم بالای سرم معاینه میکنم نیست درد و ترشح و ... ندارم 30 سالمه و مجردم به خاطر کیست اندومتریوز یه ساله قرص ضد بارداری مصرف میکنم و یه هفته دیگه پریودیمه اما خیلی میترسم شما تجربه دارین ؟

وقتی حس میکنم که اون غده هست روشو فشار میدم انگار صافه و چیزی نیست 

لطفا زودتر جواب میدین خیلی استرس دارم

خانواده ی مادری مشکل ندارم فقط یه عمن سرطان سینه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه بعد پریود از بین نرفت برو جراح عمومی معاینه کنه..ضرری نداره

من رو سینه حساسم خیلی با کوچکترین مشکل میرم دکتر و سونو ولی خب خیالم راحت میشه دیگه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

ممنون از جواباتون من به شدت استرسی هستم آخه نمیدونم چرا وقتی دراز میشکم و سینمو لمس میکنم اصلا حس نمیشه با اینکه سینه کاملا پخش میشه اما وقتی ایستادم اینطوریه

فعلا دارم میرم مسافرت اگه بخوام برم دکتر باید یکی دو هفته دیگه برم انقدر هر سال توهم زدم الان روم نمیشه به خانوادم بگم من و ببرید دکتر 

دیگه بیچاره ها از دستم خسته شدن 

دوستان من رفتم دکتر البته پیش جراح عمومی نمیتونستم برم 

پیش یه ماما رفتم اما دوره ی تشخیص سرطان و گذروندن و خیلیا رو تشخیص دادن 

با یه دستگاهی که نور قرمز داشت سینمو نگاه کرد و گفت سینم ملتهب شده و چون از دیشب خیلی دستکاریش کردم کلا ورم کرد خیلی میترسیدم سرطان باشه اما گفت عفونته و ریشه نداره اگه ریشه داشت مهم بود و بهم دارو داد گفت یه مدت  استفاده کن و دوباره بیا اما اطمینان داد که سرطان نیست و نیازی به سونو نیست

چون دقیقا دو هفته پیش اول سینه چپم قرمز شد بعد خوب شد ولی با دستگاه نشون داد که ملتهبه و عفونت داره