2737
2739
به جز صبح ها

برعکس اتفاقا حتما هم باید صبح ها بعد از بیدار شدن خورد

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خیلی زیادم نمیشه خورد که پسر کوچولو

خاله من الان واست یه نسخه تجویز میکنم از همون استفاده کن😑 صبحانه یه پارچ آب ناهار دو لیوان شب دوتا پارچ آب ایشالله که نتیجه بگیری😁😑

سعی کن تا آخرین نفست به شادی ها بچسبی چون زندگی فقط یه لحظ ست و یه روزی تموم میشه... این که زمان چطور میگذره بی رحمانست عمیق ترین رودخانه هام سریع حرکت میکنن و زندگی یه لحظ ست پس فرصت طلایی رو دریاب ادامه بده
2731
صبح خوردن اب جوش ولرم شده عالی

منم شنیدم که خیلی مفیده میخورم اما خییییییلی عذر میخوام گلاب ب روت تا ظهر اسهال دارم😑😑کلا معدم ب خیلی موارد واکنش نشون میده همیشه همینطور بودم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
خاله من الان واست یه نسخه تجویز میکنم از همون استفاده کن😑 صبحانه یه پارچ آب ناهار دو لیوان شب دوتا ...

تو برو.تو کوچه بازی تو بکن 

نمیخواد حرفای قلمبه سلمبه بزنی بهت نمیاد

تجویز کار تو نیست 

😂😂😂

2738
منم شنیدم که خیلی مفیده میخورم اما خییییییلی عذر میخوام گلاب ب روت تا ظهر اسهال دارم😑😑کلا معدم ب خ ...

ببینید این آب خوردن بالای هزار بیماری درمان میکنه که هر کدوم زمان و اندازه متفاوت داره و این اسهال رفتن اگر میدونید بخاطر مصرف اب مشکلی نداره ولی اگر نه باید بررسی بشه

تو برو.تو کوچه بازی تو بکن  نمیخواد حرفای قلمبه سلمبه بزنی بهت نمیاد تجویز کار تو نیست  ...

حالا من گفتم خود دانی😂بعد کرونا هست برم داخل کوچه؟ 

سعی کن تا آخرین نفست به شادی ها بچسبی چون زندگی فقط یه لحظ ست و یه روزی تموم میشه... این که زمان چطور میگذره بی رحمانست عمیق ترین رودخانه هام سریع حرکت میکنن و زندگی یه لحظ ست پس فرصت طلایی رو دریاب ادامه بده
باشه مرسی پس برو درستو بخون 

چشم🚶‍♂️

2706