2737
2734
عنوان

خانوما کسی بوده تو بچگیش پدرش...

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا با عشق و بدبختی بش رسیده بود اما چند سال پیش فهمیدم بش خیانتم میکنه😔

اینی که میگم چیزیه که تو اطرافیانم دیدم. انگار مردها بچه های زنی رو دوست دارن که اون زن رو هم دوست داشته باشن. وقتی آدم بپذیره که خوشایند کسی نیست نه اعتماد به نفسشو از دست میده نه عقده ای میشه. حالا اون کس میخواد پدر آدم باشه یا مادرش یا شوهر و... البته این نظر من.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728
بله عزیزم دختر۹ ساله من یه پدری داره مثل پدر شما😔😔

سلام ببخشید شما پرند بودین؟ دکتر فیزیوتراپ بخوام برم کجای پرنده؟ جایی میشناسین

دوستای گلم میشه خواهش کنم برای خونه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین؟ با دوتا بچه خیلی عذاب میکشه.ممنون
پدرم نه برادرم انقدر کتک زده و تحقیر کرده، که الان با یه بچه هم بخوام حرف بزنم حرفم و گم میکنم. تو ...

پدرمادرت مقصرن دراصل ک اون پسرجرات همین کاری روداشت

داداشم یبارابجیموهل دادبابام بلایی به سرش آوردم باراول واخرش شد

سلام عزیزم بله خیابون ستاره شنیدم یه فیزیوتراپ عالی داره ولی اسمشو نمیدونم

خیابان ستاره همونه که توش بخشایش گاز و اداره گازه؟

ما تازه خونه خریدیم جاییشو نمیشناسم فردا قراره برم پرند واسه کارای گاز گفتم برم اونجا واسه کمرم چند روزه خیلی درد میکنه امانمو بریده

دوستای گلم میشه خواهش کنم برای خونه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین؟ با دوتا بچه خیلی عذاب میکشه.ممنون
2738
والا بابای من بهترین بابای دنیاست تا حالا یادم نیست که منو زده باشه یا برادرامو یا مادرمو خدا حفظش ک ...

بله

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
پدرمادرت مقصرن دراصل ک اون پسرجرات همین کاری روداشت داداشم یبارابجیموهل دادبابام بلایی به سرش آوردم ...

بله میدونم

از پدر و مادرم هم دل گیرم

ولی چه چاره؟

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
آخه عزیزم چه فایده داره من همش میریسم و هی پنبه میشه

کاش به همسرت عواقب این رفتار و بگی

منم انقد کتک خورده بودم، اولین کسی که بهم گفت دوستت دارم دل بستم و چه عذابها که نکشیدم...

اگر من خانواده درستی داشتم هرگز اون اتفاقها نمیفتاد.

خدا همسرت و سر عقل بیاره

2706