2726
عنوان

خانومایی که تهران زندگی میکنید

125 بازدید | 17 پست

من یه خواستگار دارم؛ ده سال از من بزرگ‌تره. من خودم تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم. حدود ۷ تومن حقوقمه ماشین دارم و خب چون اینجا مخارج نسبت به تهران کمتره احتمالا خیلی مرفه زندگی میکنم.

ایشون ماهی ۶ تومن حقوقشه تقریبا شغلش رسمیه. خونه نداره.

میشه بگید با این وضعیت میشه تو تهران خونه خرید؟ 

از نظر اقتصادی قراره خیلی سخت بگذره بهم؟

وضعیت بیمارستانا چطوره اونجا؟

پول پیش کافی برای رهن اگه داشته باشه و قسط هم نداشته باشین ماهی 6 تومن برای یه زندگی معمولی کافیه 

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای خریدش چی؟ هیچ وقت نمیشه خرید نه؟

نه۶ تومن ونمیشه پس انداز کرد 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
برای خریدش چی؟ هیچ وقت نمیشه خرید نه؟

ببین من خودم منطقه 8 زندگی میکنم اینجا خونه نوساز متری 20 میلیونه 4-5 سال ساخت 16-17 میلیون 

باید ببینی چقدر پس انداز اولیه داره که میتونه با وام و اینا بقیشو جبران کنه

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟

من نظرم به مفهوم رفاه  جلب شد.رفاه و اگه به موازنه ی پول و امکانات تعریف کنیم، باید بگم تو تهران پول کمتر و امکانات بیشتری خواهی داشت.

در مورد خونه هم کف سرمایه تو همه محلات برای یه خونه دو خوابه، یه میلیارده

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
من نظرم به مفهوم رفاه  جلب شد.رفاه و اگه به موازنه ی پول و امکانات تعریف کنیم، باید بگم تو تهرا ...

بله تو تهران صددرصد امکانات بیشتره. منظورم این بود ک من هیچ وقت مستاجر بودن رو تجربه نکردم. خونمون حدود ۵۰۰ متره. و خب خرید و این چیزا مد نظرم بود ...

ب گفته ی خودش ۲۰۰

متاسفانه حتی با وام هم نمیشه خرید الان یه خونه ۵۰ متری ۱ میلیارد پولشه تو وسط شهر نه تازه بالا شهر

2706