2737
2734
عنوان

یه سوال مهم درمورد دوران بارداری

158 بازدید | 13 پست

خوردن ماهی شوریده تو دوران بارداری بده؟

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهترینش قزله جیوش کمه ماهیای جنوب مثل شیر ماهی اره ماهی جیوشون بالاس اینی که میگی نشنیدم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
سعی کن نخوری   اگر میخوری فقط سالمون     ماهی دیگه نخور

دیروز همسرم خریده الانم مامانم داره اماده میکنه ینی واسه یبارم نخورم اخه من عاشق ماهیم ماه پیش یه قزل خوردم دیروزم همسرم واسم شوریده خریده بنظرتون نخورم؟

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
شوره؟؟؟

اسم ماهیش  شوریده هستش