2733
2734

لابیا چیه🤔🤔🤔🤔

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوشگل کردن ناناز    

😂😂😂😂😂😂

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
2738

[QUOTE=138996507]کم با اونجاهاتون وربرین این مردا انقدر ارزش ندارن که اونوراتونم براشون دستکاری کنین و خودتونو به در ...[/QUOالبته عزیزم نظرتون محترمه ولی به نظر من اینکار هم اعتماد به نفس ادمو بالا میبره برای خودش حداقل و هم اینکه ادم اگر همسرشو زندگیشو دوست داشته باشه دوست داره در نظرش زیبا جلوه کنه

من زیاد از این چیزا خوشم نمیاد اخساس میکنم بعد یمدت خیلی بد میش 

بنظرم با ورزش درستش کنی بهتر

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
سلام خانومی خوبی... چیشدی تو یهو لغو کاربری کردی فک میکردم دیگه نیستی...

سلام پس کجایی بهت میگم چی شد میدونی چقددنبالت گشتم هرکاری کردم پیدات نکردم

اقایون درخواست ندن❌❌کسانی ک شخصیت ندارن ریپ نزنن❌❌کسانی ک هنوز تو بچگیشون موندن هم ریپ نزنن❌❌
2706