2726

من همسرم خیلی ادم فهمیده و مهربونیه واسه همین فکر میکردم از سلامت بچمون خوشحال بشه اما تا فهمید دختره به من جیزی نگفت ولی روز اول به خواهرش گفت کاش پسر بود حوصله دختر ندارم البته بعدش کلی برام توجیه کرد و دلیل اورد اما از سرم بیرون نمیره حرفش چون اص۸لا از شخصیتش انتظار نداشتم

بعدم خودمون فقط یک برادر داریم و چندخواهر و بچه خواهرمم دختره واسه همین حس میکنم همه منتظر بودن مسر بشه و اونجور که باید ذوقی ندارن ننیدونم شایدم حساس شدم اما خیلی دپم برای من هیچ فرقی ننیکنه و نمیکرد

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهر من شش تا نوه داره همه دختر.ولی فهمیدن مال من پسره هیچ ذوق خاصی نکرد.نمیدونم شاید چون نمیخواست دختراش حساس نشن  

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

بچه من پسره چن روز اول شوک بودم خیلی زووود خودمو جم کردم از خدا طلب مغفرت کردم ی ماه دگ میاد بی صبرانه منتظر اومدنشم خدا فقط بهمون بچه سالم و صالح بده جنسیتش با خودشه انتخابش

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

چقدر فهمیده و مهربون!!!!

یعنی چی حوصله دختر  ندارم؟!!!

بعد پسر حوصله نمیخواد؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
چرا همه پسر میخوان خیلی ادم ناراحت میشه  منم حامله ام همش استرس دارم

نه همه نیستن معمولا پسر کم باسه تو دورو بر پسر میخوان

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

من عاشق دختر بودم اما پسر دار شدم و الان عاشقانه دوسش دارم میپرستمش❤

حساس نباش عزیزم شاید فکر میکنه دخترا لوسن دنیا بیاد نظرش حتما عوض میشع

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706