2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من.دقیقا ده سال قبل

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2728

من دوستدارم برگردم به پارسال دقیقا همین موقع یکی راهنماییم کنه وبگه دخترفشارخون بارداری داری بروتحت نظرباش خطرناکه وبعدشم نی نیم الان سالم بغلم بود😢😢😔

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
2738
وای من وقتی فکر میکنم دیوونه میشم ، دلم میخواد برگردم از ۱۶ سالگی دوباره شروع کنم... ینی زمین تا اسم ...

ن والا من  با تجربه ی همون موقع زندگیمو عوض میکردم البته اگ ترسو نبودم بدجوررررررر از حقم دفاع میکنم محکممم😏😏

ینی ۸۹ ؟ وایی چه خوب میشد 

دقیقا

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706