2733
2734
عنوان

خونریزی شدید و کم خونی تو پریودی امونمو بریده چیکار کنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 212 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا همه میگن سه شیره ولی ازمایش که دادم هیچ تعیرر نکرد که پزشکم گفت خانم اخه اینا جا قرصو نمیگر ...

ولی سه شیره خیلی خوبه اما خب جای اهنو نمیده 

دکتر من میگه همه خانوما باید قرص اهن بخورن همه کم خونی دارن

😀 آره نمیمره من فکر کردم موقع پریودی رو میگی رب انار بخوره  آخه تو این موقع ها میگن گرمی و شیر ...

رب انار شیرین سرد نیست رب انار ترش رو نمیدونم طبعش چیه 

من خودم قبل پریودهام همیشه هوس آش های مخصوص با رب انار میکنم و درست میکنم میخورم

Silenc says a lot more than you think 🤍
2731
وای اخه ایرانیا چیش خوب بوده که قرص اهنش خوب باشه نه بابا معده ات میریزه بهم بعد یه چی جالب که من خو ...

دقیقا داری پولم میدی زورشون میاد درست راهنمایی کنن

یعنی چی اهن و با چایی میخوره مگه میشه؟دکتر من گفت دوساعت بینش فاصله باشه حتی با ماست و شیر چقدرم من بدم میاد همیشه میگف اهن قبل غذا بخورید من تازه بعد غذا یادم میاد باید قرص بخورم

خب ث و اهن باهم تداخل ندارن اما دی و کلسیم با اهن همدیگرو دفع میکنن مثلا شما یه غذایی بخوری که توش ا ...

آره اتفاقا دکترم توضیح داد اینو برام ,بعد گفت این فولیک که مینویسم ساختارش جوریه که با کلسیم و حتی کافیین تداخل نداره منم هیچوقت رعایت نکردم همیشه آهن خوردم و لبنیات و همه چیم استفاده کردم بعد آزمایش که دادم مشکل کم خونیم برطرف شده بود

علم پیشرفت میکنه دیگه.. چی بگم والا

خب ث و اهن باهم تداخل ندارن اما دی و کلسیم با اهن همدیگرو دفع میکنن مثلا شما یه غذایی بخوری که توش ا ...

اره اون واسه آهنیه ک تو معده باز میشه ک البته خودشم باعث درد معده میشه واسه اونایی ک حساسن

سیدرالا من راجعبشون خوندم

تو کبد باز میشن حتی چای هم باهاش بخوری تاثیری رو جذبش نداره

2738
2706