2726

خانوما... تقریبا از بچگی پدر و مادرم سر اینکه بابام میگه بریم شمال زندگی کنیم مامانم اصلاااا و ابدا قبول نمیکنه جنگ داریم! جنگ ب معنی وافعی کلمه... حتی وقتی من کنکور داشتم... اون سال شروع کردن ب اقدام برای طلاق!  البته فقط بابام.. و اصلا به فکر من نبود که کنکور دارم و چقدر ذهنمو درگیر کردن بیخود.. کلا همیشه با اینده ی من بازی کردنو خیلی راحت میبینن...... اصلا ب این فکر نمیکنن من تو اینده چی میخوام بکشم از دست کارای اینا... فقط این نیست که...... امسالم کنکور دارم و باااز اینا دارن بحث جدایی رو میکشن وسط خیلیم جدی!  اصن برام مهم نیس کاراشون دیگه

اما سرو صداهاشون نمیذاره درس بخونم کتابخونه ام نمیشه رفت بدبختی.. تو این اوضاع کرونا بابامم میخواد دیگه خونه نیاد و بمونه سرکارش و هر از گاهی بیاد! اخر یکی یا هممون میمیریم سر این شمال رفتن! چقدر مزخرفه!! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزیزم خب بلاخره یکی باید کوتاه بیاد دیگه 

اره 

ببین بابام 20 سال و خورده ای کوتاه اومده.. 

اما کارایی ام کرده ک نمیشه بهش اطمینان کرد که بریم اونجا.. یکم زیادی بدشانسه.. هر کاااری بگی شروع کرد و شکست خورد.. الانم دیگه خسته شده... میگه میخوام تو شهر خودم زندگی کنم.. اونم حق داره ی جورایی

الان تهرانیم میدونی از خیلی نظرا مامانم حق داره.. اما بابامم همچین بی راه نمیگه

از اول تهران بودین؟واقعا سخته از شهری که توش بزرگ شدی و خاطره داری بری یه شهر دیگه

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
ای بابا این همه سال یکیشون کوتاه نیومده کاش حداقل مادرت قبول میکرد بره 

کاااش.. فقط مشکل بزرگه شمال اینه ک بابام کار نداره و میترسه مامانم.. اما تهرانم کم بدی نداره.. الودگی هوا و زلزله.... 

اره  ببین بابام 20 سال و خورده ای کوتاه اومده..  اما کارایی ام کرده ک نمیشه بهش اطمینان ...

خب جدانشن پدرت بره شمال یه مدت بمونه دلش اروم شه و بیاد مثلا خونه اگه داره بره ۳ماه تابستون بمونه و عیدا و... شماهم سر بزنید. نداره هم اجاره کنه.

از اول تهران بودین؟واقعا سخته از شهری که توش بزرگ شدی و خاطره داری بری یه شهر دیگه

قبول دارم خیلیم زیاد.. اما خب بابام چی.. اون ادم نیست.... 

بعد بابام میگه هر وقت خواستی بیا تهران بمون اصن.. فامیلات میان شمال میمونن.. اونجوریم قشنگ میشه زندگی 

وای من عاشق اینم برم شمال زندگی کنم😀😀😀❤🥰😍😍😍

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
قبول دارم خیلیم زیاد.. اما خب بابام چی.. اون ادم نیست....  بعد بابام میگه هر وقت خواستی بیا ته ...

خودت بشین با مادرت حرف بزن .بگو 20ساله بابا بخاطر تو مونده اینجا یه بارم تو کوتاه بیا بذار بریم شمال خدا بزرگه شاید بابا کارخوب پیدا کردشاید کارش گرفت .اکه هم نگرفته باشه باز به حرفش گوش دادیم و دلش اروم شده 

به بعضیا باید گفت چخه چخه سگ هارررر
2706