2726
این حرفو نزن من با بدترین دعوا ها با شوهرم عروسی گرفتم حالا همه چی نصف نصف بود بازم شوهرم عروسی نمی ...

عزیزم هر کسی یه عقیده‌ای داره، من خودم یه عقد کنی ساده داشتم بعد سه سال هم که جهاز چیندم عروسی نگرفتم و رفتم کربلا شروع زندگیم بهتر از این نمیشد بعدشم که اومدیم شام دادیم، خیلیم راضیم شکر خدا

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔
این حرفو نزن من با بدترین دعوا ها با شوهرم عروسی گرفتم حالا همه چی نصف نصف بود بازم شوهرم عروسی نمی ...

منم راضی ام

حالا سال دیگه عروسی بگیرن

همه چیز که پول نیست

هر کس ی بار میخاد عروس شه و عروسی بگیره

منم دو سال عقد بودم 

اما عروسی گرفتیم

۱۶ سال پیش البته

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تابستون میخاستم عروسی بگیرم ولی مث اینکه نمیشه. ینی کلا کنسل کنیم؟ دلم میخاست اخه

ماهم میخوایم تابستون عروسی بگیریم ولی اگه نشه ما باز صبر میکنیم مگه ادم چند بار عروسی میگیره .شما چند وقته عقد هستین؟

منم راضی ام حالا سال دیگه عروسی بگیرن همه چیز که پول نیست هر کس ی بار میخاد عروس شه و عروسی بگیره ...

دقیقا

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728
ماهم میخوایم تابستون عروسی بگیریم ولی اگه نشه ما باز صبر میکنیم مگه ادم چند بار عروسی میگیره .شما چن ...

امسال سال دوم عقدم هست. اخه کرونا هم فک نکنم بره بعد تابستون. میگن پاییز و زمستون وضعیت بدتر میشه. واقعا موندم ینی جدی جدی کنسل کنیم 

امسال سال دوم عقدم هست. اخه کرونا هم فک نکنم بره بعد تابستون. میگن پاییز و زمستون وضعیت بدتر میشه. و ...

منم تابستون دو سال میشه ولی ما صبر میکنیم انشالله تمم میشه عروسی میگیریم 

عروسي منم ٢١ فروردين بود كه كنسل شد. خانواده هامون با اينكه فعلا بريم سر زندگيمون بعد مهموني بگيريم شديدا مخالفن، يعني ميگن حتما بايد با عروسي بريد خونه خودتون!

خيلي ناراحتم كه برنامه هامون پيچيده توي هم

تالارها كي بار ميشن؟

الان بعضیا متوجه میشن که عروسی نگرفتن چقد به نفع آدم هست

چرا به نفع هست؟شما عروسي بگيري با منوي ٧٠هزار تومني ٢٠٠تا مهمون داشته باشي ميشه ١٤ميليون به علاوه امكانات ديگه مثل اتيش بازي و دي جي نهايت ٢٠ميليون

و كادوهايي كه ميارن قطعا تا ١٤ ميليون ميرسه شايد بيشتر

يعني بخاطر ٦تومن عروسي نگيريم؟

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......
عروسي منم ٢١ فروردين بود كه كنسل شد. خانواده هامون با اينكه فعلا بريم سر زندگيمون بعد مهموني بگيريم ...

باز بشن هم خطرناکن. شما فک کن یه نفر ناقل باشه بیست نفر ازش میگیرن ممکنه فوت شن. آدم شرمنده عروسی خودش میشه!

2706