2726

✋🏻 عقدمون کنسل شد بخاطر کرونا 

فعلا ک شرایط خیلی بد شده 

احتمالا بعد از محرم تاببینیم چی پیش میاد 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

مرداد ان شاء الله 🙄🙏

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عقب نندازید به نظرم هزینه عروسی برای خودتون نگه دارید فقط با خانواده هاتون یه مراسم کوچیک بگیرین و عکس بندازین چون این کرونا معلوم نیست تا کی باشه

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
عقب نندازید به نظرم هزینه عروسی برای خودتون نگه دارید فقط با خانواده هاتون یه مراسم کوچیک بگیرین و ع ...

ما دقیقا همین کارو کردیم . اتلیه و کلیپمونو،ساختیم ب بهترین شکل و...

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺
ما دقیقا همین کارو کردیم . اتلیه و کلیپمونو،ساختیم ب بهترین شکل و...

خوشبخت بشین عزیزم متاسفانه کرونا شکل زندگی ها رو ذر کل دنیا عوض کرده بهترین کار همینه

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
خوشبخت بشین عزیزم متاسفانه کرونا شکل زندگی ها رو ذر کل دنیا عوض کرده بهترین کار همینه

اره دقیققققا من اسفند عروسیم بود اوایلش

ولی تا فهمیدم گرونا هست مطمين بودم ک تا یکسال حد اقل گریبانگیرمون هست تصمیم ب رفتن ب خوته بخت کردیم منو همسرم و الان از این بابت راضیم چون ب هر حال هزینه عروسیو ک گرفتیم یه پس انداز و کمک برای شروع زندگی بود و واقعا کمک کننده

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺
الان بعضیا متوجه میشن که عروسی نگرفتن چقد به نفع آدم هست

واقعا

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
الان بعضیا متوجه میشن که عروسی نگرفتن چقد به نفع آدمه 

این حرفو نزن

من با بدترین دعوا ها با شوهرم عروسی گرفتم حالا همه چی نصف نصف بود بازم شوهرم عروسی نمیخواست اما من آرزو داشتم و با هزارتا دعوا قبلش عروسی گرفتیم

اما الان خیلی خوشحالم چون لباس عروس تنم کردم تالار گرفتیم یک شب همه آشناهامون اومدن بخاطر ما

اون شب ، شب من و شوهرم بود و نگاه همه به من و شوهرم

مگه آدم‌چند بار زندگی میکنه که این کارا نکنه؟ من با وجود کلی دعوا اما به شدت راضیم که عروسی گرفتم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706