2733
2734

خواب بودم درو باز کردم اومد رفت سر یخچال فریزر همه رو نگاه کرد بعد یکم باقالی و گوشت گذاشت گف ما جا نداریم میام شربت بزارم فریزر

بعد من هیچی نگفتم بعد کلا با من سرد شده..گف بخاب بخاب بچه هم نیار تو رو میخام چیکار منم خندیدم دوباره تکرار کرد و رفت...رفت پایین صداش اومد ب دخترش گف یک هفته به پسر من نرسیده ک چون اومده خونه من ناهار خورده یککککککک هفته بهش نرسیده...نمیدونم حدس زد چون دید بعد ناهار ما دعوامون شد یا چی

ولی یک روز فقط غذا خوب نپخته بودم

بچه ها بد شد ابرم رفت؟من ناراحتیم از چیز دیگه بود از اینکه من داشتم کار میکردم غذامم حاضر بود اون بدون من رفته خورده...حالا میخام برم به خاهرش توضیح بدم تازه اون از شهرستان میاد انقدر پشت من دروغ میگن با من بد میشه ولی من ازش خوشم میاد میخام برم بهش بگم ک بدونه قضیه این قدر داغون نبود

تورومیخام چیکار بچه نمیاری واقعا ک

بچه نداری

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای متنفرم از زندگی با قوم شوهر😶😶😶😶خدا صبرت بده اسی

من ریپلی دوست دارم هرجا امضامو دیدین ریپلی کنین ذوق مرگ شم 😂 شادی غیر از ندارم😅😅 هرکی با پروفایلم مشکل داره حسود پلاستیکیه ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩ من همونی ام که تو گوشی شوهرت بلاک میکنی مبادا عاشق قیافم شه 🤣🤣🤣 خال ام دل میبره هاااا
2738

چرا خونه مادرشوهر زندگی میکنید

واقعا چطوری تحمل میکنین و قبول کردین

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2706