2410
2553

من دوماهه که تو اقدام به بارداری هستم .ماه اول اقدامم پریودم زؤدتر از موعدم اومدو الان که ماه دوم هست ۴روز از پریودم گذشته .وتواین ماه پایین شکمم سمت راست وچپ تیر میکشید .وسه روز هم دلپیچه داشتم پهلوهام هم میگررفت .وخوب شدم ترشح هم زیاد داشتم .دیروز ترشح زردرنگی داشتم قطع شد والان هیچ ترشحی ندارم ایا از علائم بارداریه ؟یا نه .یا پریودم عقب جلو شده میخاد بیاد .بخدا. خیلی سردرگمم تا حالا کسی اینطوری شده؟؟؟؟!

بنظرم حامله ای منم اینجوری بودم پاشو بی بی چک بزن چه دلی داری .اگه حامله بودی برا منم دعا کن خدا اینبار بچمرو ازم نگیره و سالم باشه 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم حامله ای منم اینجوری بودم پاشو بی بی چک بزن چه دلی داری .اگه حامله بودی برا منم دعا کن خدا این ...

شمام اینجوری بودی؟باشع عزیزم انشالله بچت صحیح. سالم بیاد بغلت .برامنم دعا کن که باردار شم خیلی چشم انتظارم.

2720
شمام اینجوری بودی؟باشع عزیزم انشالله بچت صحیح. سالم بیاد بغلت .برامنم دعا کن که باردار شم خیلی چشم ا ...

حتما ان شاءالله به همین وقت عزیز که نزدیک اذان .خدا بهت بچه بده این ماه و سالم باشه 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

منم ۴ روز از پریودیم میگذشت ترشح داشتم کمر درد داشتم بجای دل درد بی بی چک زدم حامله بودم الان ازمایش خون دادم‌منتظرم جوابش بیاد

امکان داره ازمایش خونم منفی بش میترسم

خیلی خوشحالم نفرسوم رابطمون ثمره عشقمونه دخترمونه👨‍👩‍👧🧿

فکنم بارداری منم دقیقا الان همینطورم ۸روزه پریودمم عقب افتاده ۵روز پیش بیبی زدم منفی شد ولی🥺😭😭

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           
2714
منم ۴ روز از پریودیم میگذشت ترشح داشتم کمر درد داشتم بجای دل درد بی بی چک زدم حامله بودم الان ازمایش ...

ممنون که جواب دادین .انشاالله که مثبته .برامنم دعا کنین.ببخشید ها دیروز یکن ترشح زرد رنگی اومد والان دیگه هیچ ترشحی ندارم میترسم پریود شم .شما اینطوری نبودید؟

منم ۴ روز از پریودیم میگذشت ترشح داشتم کمر درد داشتم بجای دل درد بی بی چک زدم حامله بودم الان ازمایش ...

نترس مثبته بتاتم بپرس

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
فکنم بارداری منم دقیقا الان همینطورم ۸روزه پریودمم عقب افتاده ۵روز پیش بیبی زدم منفی شد ولی🥺😭😭

ممنون از جوابتون .انشاالله که مثبته دوباره بی بی بزن برات دعا میکنم که باشی برا منم دعا کن.

ممنون از جوابتون .انشاالله که مثبته دوباره بی بی بزن برات دعا میکنم که باشی برا منم دعا کن.

حتما عزیزم انشاالله که جفتمون بارداریم😍

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت