2733
2734

من ترم دوم ارشد حقوق هستم درسخونم خیلی 

میخوام ببینم چقدر طول کشید پایان نامتون 

میخوام شروع کنم برای دکتری اسفند ۹۹ بخونم ولی از پایان نامه میترسم  خیلی سخته؟ یا مثلا تو ۶ ماه میشه تمومش کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پایان نامم طول کشید بخاطر بچه کوچیکم. 

ولی از وقت پروپوزال تا دفاع باید ۶ ماه بگذره. بعد ۶ ماه میتونی دفاع کنی. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2731

بستگی به نوع پایان نامه و تلاش خودت داره

اما دیدم خیلیا ۵،۶ ماهه تمومش کردن

حقوق رو نمیدونم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

راستی ثبت نام کنکور دکترا کیه؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

اتفاقا منم ارشد حقوق دارم جزا و جرم شناسی پایان نامم در مورد بررسی تطبیقی نظام کیفری و حقوقی دوران ایران باستان و اسلام بود یه جورایی بین دین زرتشت و دین اسلام من از کتابخونه ملی و کتابخونه مجلس استفاده کردم یادش بخیر من تقریبا تونستم تو پنج شیش ماه جمش کنم بستگی به استاد مشاور و راهنمات داره اگه هی گیر ندن میتونی بعدشم موضوعت من تونستم ولی موضوع دوستم تطبیق نظام کیفری و حقوقی مسیح با اسلام بود اون تقریبا ۴ ماه بیشتر طول کشید باهم شروع کردیم من آذرماه دفاع کردم اون اسفند باید از قرون وسطی و واتیکان و این چیزا مطلب درمیاورد یه خورده سخت بود ولی موردم داشتیم طرف سه سال بود هنوز دفاع نکرده بود اگه از الان شروع کنی و موصوعت خوب باشه به دکترای اسفند میرسی عزبزم

2706