2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم مانتو رو سریم کفشم صورتی کیفو شلوارو شومیز زیر نانتو طوسی قشنگ میشه 

یکی دیگم دارن خیلی دوسش دارم ی مانتو تردلی بقیه چیزامم مشکی خیلی خوبه

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌

من احساس میکنم روسری بهم بیشتر میاد تا شال . شما هم ببین کدوم بهت میاد 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

به نظرم به هيچ كدومش سن و سال نداره

فقط بايد طرح و رنگ درست تري انتخاب شه كه به سن آدم بخوره

من جفتشو دوست دارم وبراي جاهاي رسمي تر حتمااا روسري سرم ميكنم،كلا به نظرم روسري خيلي مجلسي تره

2738

رنگای توسی فیلی و سفید باهم ست خوب میشن 

فیلی صورتی خیلی قشنگه کلا فیلی با یه رنگ زنده 

دیگه ابی کاربنی و قرمز باهم .

سفید وابی 

😑

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

خب شال جوون تر نشون میده برای بیرون خوبه ولی روسری یکم مجلسی تره.  مانتوهای رنگ شاد بپوش مثلا صورتی طوسی به نظرم خیلی ادم شاد نشون میده . من همیشه تیره میپوشیدم 90درصد مشکی ولی الان زدم تو خط روشن . مشکی نپوش . فقط کفش و کیف موردی نداره 

من تقریبا همیشه مشکی میپوشم یعنی دیگه عادت کردم روشن بپوشم اصلا راحت نیستم رنگای تیره بیشتر بهم میاد توام ببین چه رنگای بهت میاد بپوش

Aşk mükemmel olmak zorunda değil, sadece gerçek olmalı...