2726
عنوان

درخواست ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 180 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ترسیدم بره با یکی دیگه و اگه میدونست من برا ازدواج میخوامشو این قدر دوستش،دارم باهام میموند

پس کار خوبی کردی الانم بهش بگو قصدم ازدواج ولی اول باید شناختمون کامل بشه نه اینکه فردا منتظر باشی با گل وشیرینی بیام 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728
خوش بحال اون دختره والا من یکساله نامزدم تا تکون میخورم شوهرم میگه جداشیم میگم بینیم نمیخوام عمل ...

😂😂😂

کاش شوهر من یهم می گفت برو عمل کن نمیذاره دوتا خال از صورتم بردارم می گم من تو رو اینجوری خواستم 

حالا تو ام بگو مگه موقع خواستگاری کور بودی و دماغ منو ندیدی 

می رفتی یکی خوش گل ترو می گرفتی

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
خب ترسیدم بره با یکی دیگه و اگه میدونست من برا ازدواج میخوامشو این قدر دوستش،دارم باهام میموند

شما باید خودت و ثابت میکردی سنتون هم پایینه مگه الان وقت ازدواج شماست؟ شغل خوب داری میتونی از پس زندگی و مسئولیت بر بیای؟ 

تا میبینید ممکنه دختره بره سریع حرف ازدواج و وسط میکشین که اره نرو بمون حالا شاید ازدواج کردم باهات 

دختری که واقعا از ته دل دوست داشته باشه و بدونه مرد واقعی هستی و مسئولیت پذیر به پاتون میمونه 

هنوز سنتون پایینه بهتره برای ایندتون از الان برنامه ریزی کنین

2706