2733
2734

دوستای عزیز، بیاین بگین حق با منه یا نه؟ چند روزه دارم حرص میخورم. مادر شوهرم هیچ وقت مارو رسمی دعوت نمیکنه خودمون هم میریم یه غذای خیلی ساده مثل کوکو سبزی یا ماکارونی یا آشی چیزی میپزه. اما دخترش که میاد براش غذای خوب میپزه. ماه رمضون هم من چندبار غذا پختم بردم چون روزه بود دلم سوخت که آشپزی نکنه. یا اینکه حلیم خریدیم بردیم. اونا فقط با نون پنیر و سبزی ازمون پذیرایی کردن. از طرفی هم شوهر ساده من تا با داداشش تلفنی حرف میزنه میگه پاشید بیاید اینجا. اونم عصر. به منم میگه شام با من. یا کباب کوبیده میپزه براشون یا جوجه و اینا. انقدر بهشون اینجا خوش میگذره تا یه اشاره کنی همشون میان. ۴ نفرن.تا اینکه دیروز جمعه شوهرم یه سر غروب رفت اونجا بعد بهم زنگ زد گفت مامانم میگه بیا آش بخور. منم عاشق آشم. رفتم اونجا دیدم آش رو خوردن یه کاسه از ته موندش نگه داشتن. یعنی آش رو عصر خوردن. منم خوردم دیگه همین. تا شب نشستیم دیگه هیچ خبری از غذا یا شام نبود. اومدم خونه به شوهرم میگم چرا واینسادین من بیام با هم آش بخوریم. میگه من رسیدم اونا داشتن آش میخوردن ما دعوت نبودیم که. مامان همینجوری گفت به الهامم بگو. آش اضافه مونده. منم انقدر ناراحت شدم‌گفتم اون که میدونه من آش دوست دارم زنگ میزد دعوت میکرد ما رو. دو هفته یه بار خونه ما هستن بهترین غذاهارو میخورن اونوقت به ما ارزش قایل نیستن.  خلاصه که خیلی حرصم گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند😊

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤
2738

کامل حق داری دلخور شی  

حالا همین اقای شوهر بگو دوبار خواهر من یا دادشم بیان براشون کباب درست کنی بارسوم صدات درمیاد که 

ولی برا داداش ودش باشه باجون و دل میپزه میگه ول کن  حرص نخور بیان دور هم باشیم 

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
شاید توانشون همین اندازه هست ، سخت نگیر، تو خوب باش بزار شرمنده شن

توانشون از ما بالاتره. مادر شوهرم حقوق داره. خرج خاصی هم نداره. کلا زرنگه. جوری شده که شوهرم اصلا دوسش نداره. میگه مادرم هیچ محبتی به من نکرده

خب تقصیر خودته چرا عذا عالی براش میپزی؟نشنیدی میگن خلایق هرچ لایق؟

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
کامل حق داری دلخور شی   حالا همین اقای شوهر بگو دوبار خواهر من یا دادشم بیان براشون کباب درست ...

نه دیشب جوری قانعش کردم که گفت عمرا دیگه از این کارا کنم. دوتا برادر مجرد داره میلیاردن. چندتا خونه و زمین دارن. مفت میان میخورن و میرن. مامانشم که اونجور. پس کی باید تلافی کنه

2706