2733
2734

!؟!؟

منظورم از معلم زبان همون پرستار انگلیسی زبان هستن یا چمیدونم از این مدلا؟!

خودمونم مثلا زیاد بلد نباشیم چی؟

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

ب نظرم تا ۷سال آموزش نباشه بهتره

فقط بازی

گناه داره از الان آخه؟🤕

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلی بازی های آموزش زبان هست واسه دانلود

دانلود کن بچه ها با بازی زودتر یاد میگیرن. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
ب نظرم تا ۷سال آموزش نباشه بهتره فقط بازی گناه داره از الان آخه؟🤕

😖✋🏻😐 تفریحی میگم اخه ..

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
۱ نیم ساله حالت خوبه

😖✋🏻☺️ ن راستش

من خالشم 

2738

عزیزم یه سری سی دی و پکیج اموزشی هست که به صورت کارتونه و اون از راهه شنیدن کاملا یاد میگیره 

من خودم یه سری زبان تدریس میکردم و خیلی از بچه ها اینطوری دو زبانه بزرگ شدن

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞

تو رو خدا بچه ها رو به حال خودشون بزارید بخدا اونا نباید تقاص نخونده ها و نکرده های ما رو پس بدن من که بآه ندارم ولی اگه خدا بهم داد شاید حتی مهدم نفرسمش مدرسه هم دولتی میفرسم

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...

بچه دو زبانه میشه دیر ب حرف میاد 

جوری ک من شنیدم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
😖✋🏻😐 تفریحی میگم اخه ..

ببین موسسه هایی هستن ک از همون نوزادی این کار رو میکنن ولی من اصلا قبول ندارم و خوشم نمیاد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
اخه بچه مگ زبون مادریشو الان فوله؟:///

☺️☺️✋🏻 از الان ک نمیگم 

واسش کارتون زبان انگلیسی بزار، خودش یاد میگیره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

یک سال و نیم زوده حداقل سه سالش بشه زبان مادریش کامل بشه بعد زبان دومو شروع کن

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706