2733
2734

سلام خانما میشه بگین کجا رفتین و راضی بودین؟جایی تو کرمان هست که با بیهوشی انجام بدن؟ تو رو خدا اگه تجربه ای دارین بهم بگین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط باید ریلکس باشی. اگه خودتو سفت کنی اذیت میشی

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2728
اصلا نمیدونم کدوم مرکز تو کرمان انجام میده

تو اینترنت بزن، پیدا میشه. من تو تهران رفتم نازایی رویان. اونجا انجام دادن. اصلا لک یا خونریزی هم بعدش نداشتم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
ممنون عزیزم ....چقدر بعد از عکس رنگی شانس بارداری هست

نمی‌دونم عزیزم. یه عده گفتن که بعد عکس رنگی باردار شدن، ولی من چون بعد از سقطم رفتم، دکترم اجازه اقدام نداده و فعلا هم باردار نشدم

2738