2733
2734
عنوان

یه لحظه بیاین ۲۲ سالمه در شرف طلاقم با یه دختر ۲ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2418 بازدید | 130 پست
اگ میتونی از بچه ت بگذر بده به خودش خودت زندگیت رو بساز مطنعن باش خیلیییی بهتر از این میاد توزندگیت

هیچوقت این پیشنهاد رو به هیچکس نده

اومدیم و اینکار رو کرد

تو باعث یتیمی و بی مادر شدن یک بچه ۲ ساله میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای بابا خواهر

اسی من ندیدم باز میزاری ببینم😢

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
ازم میگیرتش ۷ سالگی 😭😭😭

اگ دخترت باهاش نره نمیتونه ازت بگیرش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

چطور دلش میاد شما دوتا گل رو ول کرده

عزیزم 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
دقیق زدی تو خال

به خدا میخوایش چه کار اگر هم نمیتونی از بچه بگذری با دخترت زندگیت رو بساز خانوادت هم میگی حمایتت میکنن خودتم‌میتونی بدی سر کار زندگیت رو کن بیکاری خودت کوچیک کنی 

من اصلا دلم‌نمیخواد کسی جدا بشه ولی با این مرد اصلا شدنی نیست مهریت هم تا قرون آخرش از حلقومش بکش بیرون

عزیزم مشخصه دلت پاک و مهربون😔

دعا میکنم خدا به دلت آرامش بده و بهترین‌هارو برات رقم بزنه....💔

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

خییللیی از شوهرت سری خلایق هرچ لایق

لیاقتش همون زنا خیابونیه 

2706