2733
2734
نگیر من همه جور آیفونی داشتم بد ی ندت بی کیفیت میشه اینو میخام کادو بگیرم موندم چیکار کنم ۸ پلاس بخ ...

۸ پلاس هم که ۲۰۱۷ هست 

چ فرقی با هم دارن؟ اگر اون بی کیفیت میشه اینم میشه دیگه!

✨Do your best✨
نگیر من همه جور آیفونی داشتم بد ی ندت بی کیفیت میشه اینو میخام کادو بگیرم موندم چیکار کنم ۸ پلاس بخ ...

به کی میخوای کادو بدی ؟

یادت باشه کادو خیلی خوب و بالا همیشه مناسب نیست چون محبت طرف را بهت بیشتر نمکنه ولی توقعش را خیلی بالاتر میبره 

الان هرکدوم را بخری به یه اندازه محبتت را نشون دادی و اونم به یه اندازه خوشحال میشه ولی برا کادو بیش از انتظار توقعش بشدت بالامیره بحدی که ممکنه تصور کنه این بخاطر لیاقت بیش از حد خودشه نه مهربونی و دست و دلبازی شما 

مگر اینکه خودشم دقیقا بهترینها را تا الان برات کرده باشه و  تا همین حد ازش هدیه دیده باشی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۸ پلاس هم که ۲۰۱۷ هست  چ فرقی با هم دارن؟ اگر اون بی کیفیت میشه اینم میشه دیگه!

ببین آیفون کلا بد دوماه بی کیفیت میشه!!۸ پلاس ۲۰۱۸ هس من کار خاصی با گوشی نمیکنم

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
به کی میخوای کادو بدی  یادت باشه کادو خیلی خوب و بالا همیشه مناسب نیست چون محبت طرف را بهت بیش ...

😐یا حسین!!!!

برای داداشم میخام بخرم😂😂

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
2731
😐یا حسین!!!! برای داداشم میخام بخرم😂😂

خب فکر کردم برا دوست یا نامزدت میخوای بخری درواقع بی توقع میخوای به داداشت یه محبتی بکنی 

به نظر من همون سامسونگ را بگیر 

یا از خودش یه جوری بپرس ببین نظرش درمورد این دو گوشی چیه

رر ضمن خنده نداشت بهترین راهنمایی را درمورد کادو بهت کردم 

ببین آیفون کلا بد دوماه بی کیفیت میشه!!۸ پلاس ۲۰۱۸ هس من کار خاصی با گوشی نمیکنم

تاریخ معرفی رو بخون زده ۲۰۱۷

آیفون x یا همون 10 بعد از هشت اومده 

نمیاد اول ده رو بزنه بعد هشت رو

✨Do your best✨
2738
خب فکر کردم با دوست یا نامزدت میخوای بخری به نظر من همون سامسونگ را بگیر 

مرسی😊

چون بعد دوماه بی کیفیت میشه واسه داداشت آیفون نگیر خب🙄🙄

اره همون سامسونگ میگیرم ب احتمال زیاد

تاریخ معرفی رو بخون زده ۲۰۱۷ آیفون x یا همون 10 بعد از هشت اومده  نمیاد اول ده رو بزنه بعد هش ...

فدات گلم ..... سنت را دیدم همسن بچه منی  راستی پول کادو را از بابات میگیری؟

اره اونا دارن میخرن حالا من اومدم تحقیق😂😂

اره اونا دارن میخرن حالا من اومدم تحقیق😂😂

چند سالشه برادرت؟ اگر کوچکتر شماست حتما سامسونگ بخر البته بزرگترم باشه باز همون سامسونگ بخر

2706