2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو کادر تعداد میبینی عکس یه ماشین حسابه

اونو بزن، قیمته

میتونی میزان پولی که میخوای خرید بزنی وارد کنی، تعداد سهامو خودش برات محاسبه میکنه

زخمهایت را پنهان کن، اینجا مردم، زیادی با نمک شده اند
عزیزم امروز همه توی صف خرید هستن 

بارار بنظرت خوب میشه

من شوهرم اولین بارش بود ۱۰۰ میلیون ب سختی جمع کردیم وامو...خونه بخریم افتاد تو گرونی نشد

سهام خریده حالا 

چند وقتخ خیلی بده

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2738
وا خیلی سادست که نعداد رو در قیمت ضرب کن نیم در صد هم کارمزد

زدم زد قیمت خارج از .یادم رفت😐چی بود.مثلا سقف قیمت 1519 بود من تعداد رو زدم 50 قیمت رو زدم 75.950.نشد

بی تو میرود جانم از تنم!ای پناه من
زدم زد قیمت خارج از .یادم رفت😐چی بود.مثلا سقف قیمت 1519 بود من تعداد رو زدم 50 قیمت رو زدم 75.950.ن ...

شما بزنی روی قیمت خودش برات میزنه توی کادر بعد میزان پولی که توی کارگزاری توی حسابت هست بزنی روی ماشین حساب برات حساب میکنه میتونی اینقدر  سهم برداری 

زدم زد قیمت خارج از .یادم رفت😐چی بود.مثلا سقف قیمت 1519 بود من تعداد رو زدم 50 قیمت رو زدم 75.950.ن ...

زیر ۵۰۰ تومن که نمیتونی خرید کنی اخخ

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706