2733
2734
عنوان

به روش بیارم یا نه؟؟اصلا چی بهش بگم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 61 پست
یجور دبگ بگو غیر مستقیم ک مثلا بگو عزیزم فلانی میگ شوهرش چیرای بدبد نگامیکنه و اینا ولی من اگ بفهمم ...

وا بخاطر چهارتا فيلم جدا بشن....چقدر بچه هستي

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
اهوم😍😍

ای جاااااان❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم عمل کرده بود

مردا نیاز جنسیشون بالاست 

فکرشو بکن هر ۲۰ دقیقه یک بار به س ک س فکر می کنن 

حالا بعد از چند روز براش جبران کن

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘

شاید از فضولی بوده.من خودم دوستان گفتن عموجانی نمیفهمیدم رفتم سرچ کردم.دلت بد نکن🙈🙈🙈

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
2728
مگه بچه ۱۴ سالس اینم مامانشه...

مردا گاهی اوقات مثل بچه هستن 

نمیدونم پیشنهادمو گفتم

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
2738
ای جاااااان❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤

😘😘😘😘😘

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
اهوم😍😍

ای جااااان ❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤😍❤

طبیعی باردار شدی یا چیزی مصرف کردی؟؟؟

من عاشق دوقلوم❤😍❤ولی خدا تک قلوشم نمیده بهم😞

عاشق یه دختر و پسرم🥰

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
دقيقا زناي اينجوري مردا رو فراري ميدن از خونه و زندگي

.

ن بابا پدر شوهر من با اجازه زنش گوشی دست میگیره از بچه ۲ سالم حرف گوش کن تره زنشم همش توسررش میزنه فقط

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
2706