2733
2734
عنوان

ازدواج در دوران دانشجویی

490 بازدید | 30 پست

سلام خدمت همگی اعضا

من چند وقتی هست که موضوعی ذهنمو درگیر کرده مشاوره هم زیاد رفتم ولی خب هم جنس ،هم جنس خودشو بهتر میشناسه بخاطر همین خواستم در این چنین جمعی سوالمو بپرسم.

من دانشجو سال سوم هستم و تقریبا یه ۸ماهی هست که فکر میکنم عاشق یه دختر خانومی شدم و هنوز چیزی هم بهش نگفتم.

با توجه به شرایط پیش روی جامعه و معضلات پیش رو  هی میخوام از فکرش بیام بیرون بگم بیخیال الان وقتش نیس ولی بعد نهایت دوهفته دوباره برمیگردم به همون حالت اول

آدمی هم نیستم که بخوام بمونم حالا درسم تموم شه برم سربازی دو سال طرح برم اون موقع کار گیرم بیاد و این مسائل، تقریبا دوسالی هست که اینور و اون ور میرم کار میکنم درآمد دارم ولی خب درآمد ثابت نیس و کفاف یه زندگی مشترک رو نمیده و یحتمل اوایل زندگی سخت میگذره.  تنها چیزی که ازش میترسم اینه که خانوادش بعد از دیدن شرایطم و خب اقتضای جامعه بگن هنوز دانشجویی و پول نداری و سربازی چی و این مسائل. خانواده معمولی هم هستن  مثل خانواده خودم

خواستم از شماها بپرسم که به نظرتون چیکار کن،برم جلو با این شرایط یا بگم ولش کن بزار زندگیشو بکنه.اصلا دلم نمیخواد اذیت بشه چون دوستش دارم و فکر میکنم گاهی وقتا باید اونی رو که دوسش داری رو رها کنی که با یکی دیگه خوشبخت شه.

شماها بودین چیکار میکردن؟؟ خیلی دوس داشتم اینو از خانوما بپرسم...ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید...مرسی🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام .زندگی به خودی خودش با این شرایط سخت هست باید دید اون خانوم میتونن با شرایط کنار بیان یا نه بقیش دونفره حل میشه البته این نظر من بود 

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘

مامان من همیشه میگه به سرباز، بیکار و دانشجو دختر نباید داد. یکی از اینا واسه رد کردن کافیه شما که همه رو باهم داری!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

با خود خانوم صحبت کنین اگر الان رهاشون کنین تا مدت ها تو ذهنتون دنبال مقصر کردن خودتونید 

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘

به نظرم بهشون بگو اگر دختر از شما خوشش بیاد با این چیزا کنار میاد وگرنه جواب رد میده حداقل اینه که یه عمر حسرت نمیخوری که بهش نگفتی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

اگه خانوادت حمایتت میکنن برو چون اینجوری همیشه ی گوشه ی ذهنت درگیره باخودت میگی شاید اگه میرفتم جلو جواب مثبت میدادن شاید باهاش خوشبخت میشدم و از این حرفا

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2706