2737
2734

حتما باید پول بدید تا دعاش رو باطل کنه درسته؟💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قران بخون به دلتم بد راه نده ذکرم زیاد بگو 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
انقد ترسیدم نکنه واقعیت داشته باشه

واقعیتم داشته باشه نبایدبترسی خدارشکر ذکروآیه هست واسه باطل کردن وآرامش.

۴قل روبخون.سوره جن بخون.بازم سرچ کن

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2738
واقعیتم داشته باشه نبایدبترسی خدارشکر ذکروآیه هست واسه باطل کردن وآرامش. ۴قل روبخون.سوره جن بخون.با ...

رو لباس کس دیگه خونده ب نیت شوهرم

الانم اون لباسو دادن ک بپوشه😨😨

رو لباس کس دیگه خونده ب نیت شوهرم الانم اون لباسو دادن ک بپوشه😨😨

مطمئنی؟اخلاق رفتارشوهرت عوض شده؟

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
اره بخدا جلو خودم دادن بهش نمیدونم تازه پوشید

سوره جن توکمی سرکه بخون بعد باآب قاتیش کن اون لباسوباهاش آب بکش فکرنکنم بی نتیجه باشع

2706