2737
2734
عنوان

ايندفع ميرم پزشكي قانوني

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببین درسته رفتارش خوب نیست،ولی به هر حال به این فکر کن که اینقدری خوب بوده که ۵ سال زندگی کنی ...

تا كي صبوري

پنج سال يا بخاطر خواهراش يا مادرش يا...منو كتك زد😭😭وقتي ب گذشته فكرميكنم يكساعت ميشينم گريه ميكنم از ته سر

بعدزايمان كتك.افسردگي بعد از زايمان

خدايي حالم بده

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
چقد زود درستم ادامه دادی؟

نداشت

ب زور تا ديپلم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2731

ازش بگيرش اين كه ناراحتي نداره

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ازش بگيرش اين كه ناراحتي نداره

چطوري

اين ادم خيلي بدجنسه خيلي زور زياده 

بنظر من عمر جوونیتو پای همچنین ادمی نزار دو روز دیگه از غصه هزار تا مریضی میگیری  بچه ی کوچولو نیس ک بخوای تربیتش کنی وقتی تو این پنج سال درست نشده ینی تا اخر عمرش درست نمیشه خودتو گول نزن نهایتش وقتی پیر و شکسته بشه یکم اروم تر میشه پس خودتو بااین حرفا ک درست میشه و...تابیاد درست شه همه جات ناقص میشه بازم خوددانی عزیزم

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
2738
بنظرت شوهرم خبردار نميشه؟

شوهرت چ تایمی خونه اس؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
چطوري اين ادم خيلي بدجنسه خيلي زور زياده 

اين ادم تعادل رواني نداره دادگاه عدم صلاحيت حضانتو ميزنه فقط بايد اثبات كني كه روانش سالم نيست 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak