2737
2734
عنوان

بنظرتون برم بخرم؟

300 بازدید | 32 پست

عطر و اسپری هام به ته کشیده

بخوام برم بخرم بعدش ضدعفونیشون می کنم ولی اینکه اونجا مجبورم ماسکمو بزنم کنار که بو کنم؟ از طرفی هم این کرونا معلوم نیست تا کی هست چی کار کنم؟

من کلا عطر رو هم از این کوچیکا منتها چند تا می گیرم 

پی نوشت:تهرانم نمی دونم اینجا وضعیت چه رنگیه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسپری یا عطری رو که قبلا داشتی رو یا آشناهاتون دارن و تو از بوش خوشت میاد آنلاین سفارش بده

من يك دخترم .. من دخترونگى هامو با هيچى عوض نميكنم ... نه با تماشاى فوتبال از تو ورزشگاه .. نه با ازاد بودن و گشت زدناى نصف شبا..نه با هيچيه هيچى دنياى دخترونمو فقط يه دختر ميتونه لمس كنه ...! مرا دختر خانوم مى نامند .. مضمونى كه جذابيتش نفس گير است ... دنياى دخترانه من ... نه با شمع ... نه با عروسك معنا پيدا نمى كند ... و نه با اشك و افسون ... اما تمام اين هارا در بر ميگيرد ...من نه ضعيفم ... نه ناتوان ... چرا كه خداوند مرا بدون خشونت و زور و بازو مى پسندد...اشك ريختن ضعف من نيست ...قدرت روح من است ...ما دختريم مهم نيست چند سالمونه ... هر چقدر كه بزرگ شده باشيم وقتى يه جا يه پارك خلوت ميبينيم ... ميريم ميشينيم رو تاب و با بيشترين شتاب تاب ميخوريم... وقتى اسباب بازى فروشى ميبينيم ... واميسيم پشت شيشه و دونه دونه عروسكارو نگاه ميكنيم... جامداديمون عروسكيه و توش پر از مداد و خودكارا و پاك كناى رنگارنگه...وقتى پاستيل و شكلات و بستنى ميبينيم ...لبامونو جم مى كنيم و مى خوايم...وقتى سوسك و عنكبوت ميبينيم جيغ ميزنيم و از سر و كوله يكى بالا ميريم...روزى چند بار خودمونو تو اينه نگاه مى كنيم و جلوش اهنگ ميخونيم و مى رقصيم ...ما همينيم ...تو دخترى گرون باش ...سنگين باش...عاقل باش...خانوم باش ...قلبتو به هركسى نده ...تنت رو به هر كسى نده... تو خانومى كن خدا هم برات خدايى كنه ...به سلامتى ما دخترا

کرونا که نرفته ولی تو انقدر به خودت سخت نگیر

من دیشب بیرون بودم شاید باورت نشه از شدت شلوغی تا برسم خونه 4 ساعت تو ترافیک بودم

مردم دارن زندگی میکنن 

خیلیم دیگه دارن طبیعی رفتار میکنن😂😂😂😂

2738
کرونا که نرفته ولی تو انقدر به خودت سخت نگیر من دیشب بیرون بودم شاید باورت نشه از شدت شلوغی تا برسم ...

همون😕ولی تو نی نی سایت همه ۴ماهه نرفتن بیرون واقعا این بیرونیا کین😑

اگه عطر خاصی استفاده میکنی ازهمون قبلیا بگیر که نیازی نیست تست کنی

تحقیق کردم اونایی رو که می شناختم ولی جایی ندارن

کرونا که نرفته ولی تو انقدر به خودت سخت نگیر من دیشب بیرون بودم شاید باورت نشه از شدت شلوغی تا برسم ...

منم طبیعی شدم دیگه 😑

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
فعلا بصبر 🙂

تا کی؟یه مدتم گذشته؟باید صبر کنم ولی تا چند وقت دیگه؟

تا کی؟یه مدتم گذشته؟باید صبر کنم ولی تا چند وقت دیگه؟

والا تو اخبار که میگن مردم کمتر مراعات میکنن و تعداد مبتلایان بیشتر شده 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
همون😕ولی تو نی نی سایت همه ۴ماهه نرفتن بیرون واقعا این بیرونیا کین😑

آره برای منم سواله

اتفاقا یه تاپیک دیگه بود برای بیرون رفتن تنها کسی که گفت میره بیرون منم بودم بقیه همه دعوام کرددن☹️

2706