2726
عنوان

اقدام برای بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 40 پست
با iui میشه تعیین جنسیت کرد؟

بله اما هزینه تعیین جنسیت گرون تره عزیزم تو مشهد حدود ۲ تومن با آزمایشات و سونو ها 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی خدا بخواد ...دکترم گفت دوسه روز عقب انداختی از بده

چندتا لتروزول خورده بودی

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2728
ممنونم عزیزم یک سال و سه ماهه باردار نشدم واقعا خسته ام از این انتظار اگر  iui کنم زود باردار م ...

ن ا یو ا هم ۲۵ درصد شانس بارداری داره 

شبی دوتا لتروزول و دوتا کلومیفن 

چقدر زیاد 

منم مشهدم کجا باید برم برای این موضوع؟

من توی محتشمی ۱ مطب دکتر ارزو احمدی بزن تو اینترنت  اونجا خودش ازمایشگاه داره 

اما اگ برای تعیین جنسیت میخوای رو الهام نجاتیان هم برای بارداری دارو های خوبی میده هم برای جنسیت من الان دارم می رم پیشش اما دارو هاش گرونه هر دفعه ۵۰۰ .۶۰۰شایدم پیشتر 

2706