2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج شما هم فامیلیه ؟اخه به دکتر ربط ندداره من قبل بارداری میخام برم

بله فامیلیه من بعد ازدواجم رفتم دکتر گفتم میخوام خیالم راحت شه که مشکل ژنی نداریم برام آزمایش ژنتیک بنویسید تا راحت تر به اقدام به بارداری فکر کنم اونم برام آزمایش کشت کروموزومی کاریوتایپ نوشت و نتیجش خوب بود خدا رو شکر

2728
سمن چیه عزیزم؟به همین ازدواج فامیلی ربط داره؟

نه عزیزم. آزمایش اسپرم هس

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2738
عزیزم میشه بپرسی کدوم ازمایشگاه میره؟کدوم شهرین؟من تعجبم اینه چرا اختلاف قیمت نداره البته من حضوری ن ...

سلام عزیزم میشه بگی تونستی بری ازمایش هردو باهم دادین هزینش چه قدر کدوم ازمایشگاه توروخدا راهنماییم کن

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️