2726

سلام عزیزم جاری منم همین آزمایشو می خواد بده اختلاف قیمت داره میگن چون باید بره خارج 

قبلنا میگفتن جوابش 40 روزه آماده میشه الان میگن 3 4 ماه طول می کشه  چون کروناست پرواز ها ممنوعه بیشتر طول میکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم جاری منم همین آزمایشو می خواد بده اختلاف قیمت داره میگن چون باید بره خارج  قبلنا می ...

عزیزم میشه بپرسی کدوم ازمایشگاه میره؟کدوم شهرین؟من تعجبم اینه چرا اختلاف قیمت نداره البته من حضوری نرفتم هنوز...به ایشون گفتن هزینش چقد میشه؟

2728

نمیدونین هزینه آزمایش سمن چقدره؟ 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
چکار کنیم جدا شیم حالا

شما دیگه کردی به بقیه میگم. نصف طایفه بابام ازدواج فامیلی ان. تمام مشکل نارسایی قلبی. بچه ها مشکل ژنتیکی. عمم ۷ تا بچه داره ۷ تاش اندازه بچه ۱۰ ساله رشد کردن. متوقف شد بعد نزدیک ۲۰ ۲۵ دیگه همشون فوت کردن . اصلا وزن نداشتن استخواناشون بیرون زده بود لاغری عجیب. دریچه های قلب بزرگ. دو تا بچه های عمومم همینطور بود و یه عموی دیکم. یه ژن معیوب تو کل نسل پخش کردن همرو با این افکار پوچشون که فامیل ازدواج کنن نابود کردن. اصلا اسم ازدواج فامیلی میاد وحشت میکنیم

روانشناسی کودک
2706