2733
2734

بچه ها دارم میرم خونه مادرشوهرم بعد مامانش بهم گفت مواد پیراشکی گوشت بخرم پولشو بده بهم😐حالا من برا اولین بار میخوام درست کنم موادش که مثل ماکارانیه ولی مشکلم خمیرشه اونایی که خمیر اماده ۹۵۹۵ یا شیراوران درست کردن خوب شده ؟؟؟ یا برم خمیر مایه بخرم خودم خمیر درست کنم از اونور میترسم خراب کنم:٪///

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خمیر پیراشکی آماده بخر 

عزیزم خودتون درست کردین خوب شده؟ یبار مامانم خمیرشو خرید مارکش متفرقع بود سفت بود موقع پخت بافت نرم نداشت شما چه مارکی استفاده میکنی

2738

من خمیر ۹۵۹۵ استفاده کردم خوب بوده فقط پیراشکی ها رو تو روغن زیاد سرخ کن

یه قابلمه کوچیک بردار و روغن زیاد بریز تا پیراشکی ها تو روغن فرو برن و سرخ بشن بعد از قابلمه بیار بیرون و روی یک دستمال کاغذی بذار تا روغن اضافی گرفته بشه

من خمیر ۹۵۹۵ استفاده کردم خوب بوده فقط پیراشکی ها رو تو روغن زیاد سرخ کن یه قابلمه کوچیک بردار و رو ...

فقط عزیزم نرمه بافت خمیرش؟؟ یبار مامانم یه مارک متفرفه گرف علاوه بر اینکه بود میداد سفتم بود

2706