2733
2734

امروز ساعت ۶ کلاس آنلاین مجازی دارم واسه دانشگام

از طرفی ساعت ۴ تا ۷ هم کلاس خیاطی دارم که چون راه دوره باید احتمالا از ساعت یک و نیم دو راه بیفتم برم اونجا از اون طرف هم برگشتم به شب میخوره. 

اینا یه طرف. از یه طرف هم کلاس خیاطیمون ورداشتن تایم کلاسا رو تغییر دادن. من یکشنبه ها کلاس داشتم کنسل کردن گفتن شنبه ها بیاین من گفتم تداخل داره با کلاس مجازی دانشگام. گفتن دیگه چاره ای نیست وگرنه پولتونو نمیتونیم پس بدیم.این یعنی دارن حرف زور میزنن. چون موقع ثبت نام قرار بود یکشنبه ها کلاس باشه. الان هم روز کلاسو عوض کردن هم مکان کلاس رو! جوری که اتقدر جاش دور شده باید دو سه ساعت قبل کلاس راه بیفتم!بعد طلبکارم هستن! حالا بابام میگه نمیخواد زیربار حرف زور بری. اگه انروز پاشی بری کلاس یعنی قبول کردی که دیگه تا تهشو بری. امروزو صبر کن نرو بعدش برو ازشون شکایت کن با چندتا از بچه ها(چون یه سری از بچه ها هم نمیتونن بخاطر تغییر مکان و زمان بیان) شما بودین میرفتین یا نه؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیرفتم واداره صنفشون ازشون شکایت میکردم

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2728

پدرت راست میگن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738