2737
2734

بچها منطقه 18 چارراه یافت اباد شهرک ولیعصر ،مبلمان لشکری میشناسید؟ قیمتاش خیللللی مناسبن 

توی دیوار آگهی زده خاستم بدونم واقعا هستش اونجا؟ 

♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شهرک ولیعصر کلا قیمتهاش خوبه. سمت چهار دانگه هم قیمتها خوبه 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

دیوار توعکس قشنگن وخوب میری از نزدیک میبینی حالت بدمیشه ازریختشون.

ولی جنس خوبم دارن باقیمت بالاتر

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
میشناسید پیج مبلمانی؟

پیج نه عزیزم .من مبلمان جهیزیه مو حضوری از شهرک ولیعصر خریدم که بیشتر مغازه  ها انبار اصلیشان توی دلاوران هست .چهار دانگه هم یه شهرک بزرگتر هست که کلی کارگاه و مغازه مبلمان هست. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
پیج نه عزیزم .من مبلمان جهیزیه مو حضوری از شهرک ولیعصر خریدم که بیشتر مغازه  ها انبار اصلیشان ت ...

اها من خودم تهران نیستم و جنوبم و اگ قرار شد بخرم باید برام ارسال کنن برای همین گفتم بپرسم ببینم حضور خارجی داره این مبلمانی یانه خخخ. ممنون از پاسخگوییت

♥️♥️
2706