2726
عنوان

مامانا خیلی نگرانم

138 بازدید | 9 پست

پنج شنبه بردم واکسن دو ماهش رو زدم گفت اگه تبش بالای ۳۷ و نیم بود آستامینوفن بده منم چون تبش ۳۸ و یک شده بود بهش چهار ساعت یبار دادم تا ساعت هفت و نیم عصر دیروز اخرین بار دادم دیگه دمای بدنش خوب بود شب بچه ها سرش و پیشونیش گرم بود ولی دماای بدنش ۳۷ بود دیگه استامینوفن ندادم الان استرس گرفتم که نکنه باید  قطره رو میدادم بهش میگم نکنه خدا نکرده شب تشنج کرده نفهمیدم اخه دیشب خیلی خسته بودم یکم خابیدم بیدار میشدم چک میکردم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگران نباش ولی میتونستی دستمال نمداربزاری پیشونیش. الان خوبه دمای بدنش؟

اره شب هم دماش سی و فت بود

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
نه عزیزم نترس استامینوفن خیلیش روکبدبچه اثرمیزارد طب شاچک کن وبشوراول صورتشوبعددستاشویک وقت تب خفیف ...

مرسی گلم هر روز یه فکری میاد ذهنم میترسم

مرسی گلم هر روز یه فکری میاد ذهنم میترسم

نه عزیزم حالش خوبه نگران نباش 

خدایی نکرده تشنج کلی عوارض داره مگه الکیه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
نه عزیزم حالش خوبه نگران نباش  خدایی نکرده تشنج کلی عوارض داره مگه الکیه

فدات