2410
2553
عنوان

ناامیدی

259 بازدید | 24 پست

میشه برای حال دلم دعا کنید جوری دلم شکسته که تا الان تجربه نکرده بودم خیلی بهم ریخته ام یک سالو نیمه تو اقدامم هم زمان با خواهرم ازدواج کردم اون از من 3 سال کوچیکتره دیروز شنیدم بارداره هم خوشحال شدم هم ناراحت خوشحالم که دارم خاله میشم به خدا ادم حسودی نیستم اما ناراحتم از اینکه چرا خدا به من بچه نمیده نامیدم خیلی خیلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو یک سال و نیم ناراحت شدی؟! میده بابا نترس.

اخه منو خواهرمم  شوهرامون فامیلن همینجوریشم همش از من میپرسیدن باردار نیستی من میگفتم فعلا نه زوده از این حرفا اما از الان به بعد نمیدونمذبا حرفا میخوام چه کنم 

[QUOTE=138974333]اره اما مشکلی نداشتیم من حتی پریودامم منظمه تخمک گذاریمو خودم میفهمم دارو دوا خسته شدم [/QUOTE

برات دعا میکنم امیدوارم بهم خبر حاملگیتو بدی گلم 💖🥰🥰همین که مشکلی نداری عالیه ..بقیه اش خواست خداست ..خدا هم زمانی دیده براش ،استرس و نگرانی نداشته باش و اگر شیرینی و غذای چرب میخوری کمش کن ،  درضمن راه های زیادی تجربه شده ..عرق کاسنی بخور ... صلوات و استغفار زیاد بفرست

2714
[QUOTE=138974333]اره اما مشکلی نداشتیم من حتی پریودامم منظمه تخمک گذاریمو خودم میفهمم دارو دوا خسته ...

ممنون حتما اره شیرینی جات خیلی میخورم اما دست خودم نی ترشی جات و اصلا نمیتونم بخورم اما کمش میکنم کاسنی هم میخورم هم خودم هم همسرم

عزیزم همه چی دست خداست...انشاا.. خدا برا تو هم بچن میده

فقط من خودم سوره کوثر میخوندم قبل این که بچه دار بشم.خیلی نتیجه میده

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

عزیزم دیر نشده اصلا نگران نباش حس و حالت هم نسبت به خواهرت کاملا طبیعیه ایشالا به زودی زود باردار میشی تا بچه هاتونم با هم همبازی بشن

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
ممنون حتما اره شیرینی جات خیلی میخورم اما دست خودم نی ترشی جات و اصلا نمیتونم بخورم اما کمش میکنم کا ...

این ماه سعی کن کاملا آرامش به خودت تزریق کنی نماز مستحبی ویا حتی اگر قضا داری بخون   

مطمئن هستم تا دوماه دیگه به من خبر حاملگیتو میدی عزیزم

عزیزم همه چی دست خداست...انشاا.. خدا برا تو هم بچن میده فقط من خودم سوره کوثر میخوندم قبل این که بچ ...

اره دقیقا اما نمیدونم چرا دست خودم نی بهم ریختم 

حتما میخونم سوره کوثرو ممنون🌹💓

با اجازه استارتر عزیز ..خانوما دعاتون میکنم اگه میشه تاپیک آخرمو گزارش بزنید....⁦🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2706