2726

یاالله#  

سلام 

یک دنیا ممنون🙏🏻❤

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی امین خدایا نظرت بر نگردد....

ایشالا تک تک تون حاجت روا بشین 

منم التماس دعا دارم 

دعا کنید باردار شم🙏🙏🙏

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
خدایا خودت دل همه حاجتمنداتو شاد کن التماس دعا🙏

خداحاجتت روبده انشالله شماهم منوبچه هام رودعاکن.برات حدیث کسامیخونم

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔
خداحاجتت روبده انشالله شماهم منوبچه هام رودعاکن.برات حدیث کسامیخونم

الهی همیشه دلتون شاد و تنتون سلامت باشه 

منم براتو ایه الکرسی میخونم🌹

دعا کنید امسال مامان بشم🙏

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
الهی همیشه دلتون شاد و تنتون سلامت باشه  منم براتو ایه الکرسی میخونم🌹 دعا کنید امسال مامان ب ...

انشالله عزیزم نذرچادربه نیت خانم فاطمهزهرابزار ببری حرم حضرت معصومه انشالله بچه سالم وصالح خدابهت بده

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔
انشالله عزیزم نذرچادربه نیت خانم فاطمهزهرابزار ببری حرم حضرت معصومه انشالله بچه سالم وصالح خدابهت بد ...

ممنون عزیزم 🌹

انشالله 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏