2726

اولا تبریک میگم و آرزو می‌کنم کنار همسرتون یه عمر بلند شاد و پر از عشق و پر از حال و هوای خوب و تجربه کنید .... زندگیاتون خداییو قشنگ ان شاالله 💚🙏

و اینکه میخاستم کمک بگیرم ازتون.

من مادرم چند ساله فوت شدن ...

و فقط یه خواهر کوچکتر از خودم دارم 

من ازدواج کردم چند ساله 

و حالا خواهر کوچکم تازه عقد کرده و چند ماهه دبگم ان شاالله می‌ره خونه خودش 🙏💚

حالا همه مسئولیت کارهاش و خریداش با منه.

تا اینجاش خداروشکر از عهدش براومدم مراسم عقدشو خریدای عقد و ...

اما هنوز جهازشو شروع نکردم ...

خانوم گلا بگید اول از چیا شروع کنم چیا واجبتره کدوم وسیله ها خرج اضافس؟ و ...

خونش کوچیکه و جهاز آنچنانی نمیخام بگیرم اما همونقدرم که بگیرم میخام جنس تقریبا خوب و شیک باشه. 

ینی میخام مثلاً دو تا وسیله بی کاربردو و اضافرو حذف کنم بجاش یه وسیلرو خوب و بادوام بگیرم.

بگید ممنون .

خونش ۶۰ متره

لیست پیدا کردم نت و.. اما گفتن تجربه هاتون برام بهتر کارایی داره ممنون. 

دعا کنید از پسش بر بیام ... 

فقط خدا ...

برقی هاش چینی هاش لحاف تشک 

چوبی هاش پلاستیک هاش سرویس قابلمه و.. 

کلا برید لوازم خانگیها لیست جهاز رو بهتون میدن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

انشالله ک خدا بهت سلامتی و عمر باعزت بده خواهرتم خوشبخت شه

از آشپزخونه شروع کن بعد ک تموم شد برو اتاق خوابو بگیر بعد بیا برای پذیرایی مبل و فرش و اینا بگیر دکوری زیاد نگیر الان بیشتر گلدون استفاده میشه فرش هم کوچیکتر باشه خونه بزرگتر نشون میده خرجتم کمتر میشه

لاحول ولا قوة الا بالله هو العلي العظيم🧿♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون عزیزم

خوشبخت بشن ایشالا 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
انشالله ک خدا بهت سلامتی و عمر باعزت بده خواهرتم خوشبخت شه از آشپزخونه شروع کن بعد ک تموم شد برو ات ...

یه دنیا ممنون مختصر و مفید بود عالی 🙏🙏🙏🙏

فقط خدا ...

ان شاالله بسلامتی عزیزم 

اول باید بگی چقدر پول داری؟؟

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘

سلام عزیزم. منم عقدم و جهیزیمو گرفتم. خانواده من اول از خرید تیکه های بزرگ شروع کردن مثل یخچال و لباسشویی و ظزفشویی و سولار. بعد از اون ظرف و ظروف خریدن. بعد لوازم بزقیای کوچیکم و خریدن. شما میتونی لوازم برقی کوچیک زیادی نخری بنظر من میوه خشک کن، گوشت کوب برقی، همزن، ساندویچ ساز و... اینا اضافن. رختخوابم کم براش درست کن. مامان من برام 5 دست گذاشته. خونم جا نداره موندم بخدا

2706