2726
عنوان

دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدایا دیشب اینقد حق ب جانب بودم بعد الان فهمیدم مقصر خودمم.همیشه همینطوریه اخرش میگم اگه کش نمید ...

👌👌👌👌👌

خیلی خوبه که این قد فهمیده هستی 

پس امروز تو خونه ی کدبانو باش و اقات اومد طرفت حتما ببخشش 

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
2728
اگر از الان شرو کنم ب بهتر حرف زدن ب نظرت خیلی ضایع نیس؟

اول باهاش آشتی کن ناراحتیتم بهش بگو با زبون خوش،بعدش اروم اروم رفتارتو تغییر بده عصبی نشو وقتی عصبی شدی یه چند ثانیه مکث کن بعد حرف بزن خیلی ارومت میکنه این مکث،وقتی اروم اروم تغییر رفتار بدی نه ضایع نمیشه

بچه ها میشه بهم بگید اون لحظه ک عصبی میشم چیکار کنم ک سریع ببخشم  فراموش کنم؟ تورو خدا بگید یک ...

قرار نیس دیگه اینقدر بخشنده باشی که حقتم بخورن😂جاهایی که دیدی واقعا تقصییر کاری شهامت اعترافشو داشته باش ناراحتم میشی مشکلتو با زبون خوش بگو بعد ببخش

قرار نیس دیگه اینقدر بخشنده باشی که حقتم بخورن😂جاهایی که دیدی واقعا تقصییر کاری شهامت اعترافشو داشت ...

😁اخه اصلا اون لحظه هیچی نمیفهمم ک مقصر کیه بعد دوساعت میفهمم تازه هیچوقت هم شهامت ندارم برم بگم من مقصر بودم

😁اخه اصلا اون لحظه هیچی نمیفهمم ک مقصر کیه بعد دوساعت میفهمم تازه هیچوقت هم شهامت ندارم برم بگم من ...

سعی کن محل حادثه رو ترک کنی😂برو یه لیوان اب بخور یه چند دقیقه فکر کن مغزت که دستور داد کی مقصره بعد اقدام کن

سعی کن محل حادثه رو ترک کنی😂برو یه لیوان اب بخور یه چند دقیقه فکر کن مغزت که دستور داد کی مقصره بعد ...

سعیمو میکنم.😂 مغزم گاهی اوقات تا چندروزم دستوری نمیده😂😂

2706