2733
2734
عنوان

دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مثل شوهر من خخخ 

من دیگه یاد گرفتم باید اشتی کنم🤣🤣

و یاد گرفتم که وقتی می خواد اشتی کنه همون موقع بهش می گم برای این کار بدت بخشیدمت همین کلمه ی بخشیدنت کافیشه 

و می گم من می خوام زندگی کنم و زندگی خوبی داشته باشم 

نمی خوام الکی زندگیم خراب بشه 

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
مثل شوهر من خخخ  من دیگه یاد گرفتم باید اشتی کنم🤣🤣 و یاد گرفتم که وقتی می خواد اشتی کنه همو ...

من نمیتونم همون لحظه ببخشم خیلی سریع واکنش نشون میدم متاسفانه

2738

حالا مشکل من برعکسه اگه مقصر شوهرمم باشه زودی میرم معذرت خواهی ☹️🥴

ولی همین که سکوت کنی و هیچ حرفی نزنی جوابشو کلمه ای بدی ب اندازه کافی همچین ادمیو اذیت میکنه

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
پس میگید موقع دعوا چ رفتاری نشون بدم تورو خدا راهنماییم کنید.نمیخام براش عادی بشه

عزیزدلم سعی کن همیشه عاقلانه رفتار کنی تا نازت خریدار داشته باشه.

موقع دعوا حرفتو بزن بعدم به زندگی عادیت ادامه بده.دلیلی نداره حتما قهر کنی که.اما حرفتو هم بزن و رو حرفت بمون.اگر دیگه خیلی ناراحت شدی شدیدا.بعد یه کم قهر کن.

اما حواست باشه قهر سردی میاره.اصلا خوب نیست

کاش منم بلد بودم خوب حرف بزنم

کم کم قلق زندگی و شوهرت میاد دستت فقط تا اون موقع اینو سرلوحه ی کار خودت بکن اولا محترمانه حرف بزن که بزار شوهرتم ازت یاد بگیره چون اول زندگی هستید خیلی میتونید از هم تاثییر بگیرید و دوم اینکه هر کاری هر حرفی خواستی بزنی اول خودتو بزار جای طرف مقابلت بگو تو این لحظه دوس دارم باهام چه برخوردی بشه و دقیقا خودت همون برخورد و با طرف مقابلت انجام بده

امیدوارم توضییح دادنم قابل فهم باشه

من نمیتونم همون لحظه ببخشم خیلی سریع واکنش نشون میدم متاسفانه

چارخ ای نیست 

اگه می خوای ارامش داشته باشی باید ببخشی 

مگه خدا که این همه بخشنده ست چیزی ازش کم شده؟

خیلی ببخشید ولی شما که از خدا بالا تر نیستی خدا به اون بزرگی به اون امکانات این همه بخشنده ست

بعدش نفعش برا خودته .برا ارامش خودت 

ی چیزایی نباید حساس باشی

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
عزیزدلم سعی کن همیشه عاقلانه رفتار کنی تا نازت خریدار داشته باشه. موقع دعوا حرفتو بزن بعدم به زندگی ...

میدونی من یکم عصبی ام مشکل از اونه ک سر یک حرفی واکنش نشون میدم

2706