2733
2734
عنوان

دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 74 پست
خب اینطوری یاد میگیره هرکاری کنه با معذرت خواهی حل اش کنه

اول معذرت خواهی شو قبول کن بفهمه که دیگه قهر نیستید بعد بهش بگو باید بشینی حرفامو گوش کنی بفهمی مشکلم چیه و چرا قهرم،اونوقت شما کاملا با ارامش حرفاتونو بدون طعنه و کنایه و یاداوریه دعواهای دیگه،بهش بگید فک کنم که اینجوری بفهمه مشکلتون چیه

بچه ها ب نظرتون قهر زیادی باعث میشه ک دیگه بعد از مدتی نیاد سمتت؟

آره واسش عادی میشه.

میگه این چپ و راست قهره.

بخدا جدی میگم.من همسرم طاقت لرزش صدامو هم نداشت.از بس لوس بودمو ناز میکردم واسش عادی شد.

البته الانم دل نازکه.ولی نه مثل قبلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول معذرت خواهی شو قبول کن بفهمه که دیگه قهر نیستید بعد بهش بگو باید بشینی حرفامو گوش کنی بفهمی مشکل ...

اخه مشکلی نداشتیم.مشکل این بود ک یک حرف کوچیکی زد معذرت خواهی کرد من قبول نکردم بعد دعوا بالا گرفت .وای نمیدوتم چرا کش دادم اصلا خاک توو سرم.تازه دیشب گف مشکل اینه ک تو فقط بلدی قهر کنی 

بله صد درصد

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728

بله امکانش هس،اخه قهر هم باید اخرش یه نتیجه ای داشته باشه،احتمالا شما قهر کنید یکی دوبار میان معذرت خواهی میکنن وقتی دیدن جوابی نمیگیرن دیگه پیگیر نمیشن و دو سه روز دیگه شما مجبوری به حالت عادی برگردید و در نتیجه بازم به نتیجه ای نرسیدید

آره واسش عادی میشه. میگه این چپ و راست قهره. بخدا جدی میگم.من همسرم طاقت لرزش صدامو هم نداشت.از بس ...

منم دیشب برای اولین بار این جمله رو شنیدم ازش ک گف تو قهر میکنی همش 

اخه مشکلی نداشتیم.مشکل این بود ک یک حرف کوچیکی زد معذرت خواهی کرد من قبول نکردم بعد دعوا بالا گرفت . ...

ای دختره اتیشپاره شیطون 

بدو تدارک شام صفاداری رو ببین ببینم ‌

😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738
اخه مشکلی نداشتیم.مشکل این بود ک یک حرف کوچیکی زد معذرت خواهی کرد من قبول نکردم بعد دعوا بالا گرفت . ...

عب نداره اینا تجربه ی های زندگی ان شما سعی کن از سری بعد با یه چیز کوچیک قضیه رو بزرگ نکنید همون لحظه ناراحتیتون رو بگید تموم بشه بره وقتی قهر رو دوس نداره قهر نکن حرف بزن

عب نداره اینا تجربه ی های زندگی ان شما سعی کن از سری بعد با یه چیز کوچیک قضیه رو بزرگ نکنید همون لحظ ...

یعنی دقیقا چیکار کنم.وقتی یک جمله ای رو گف بهم برخورد معذرت خواهی کرد دیگه تمومش کنم؟ 

حوصله ندارم خیلی گریه کردم دیشب😐

از زندگیت محافظت کن 

گریه بیخودی معنی نداره باعث میشی اون زمان که باید با گریه رامش کنی محلتم نذاره 

عاقلانه رفتار کن🥰🥰

یعنی دقیقا چیکار کنم.وقتی یک جمله ای رو گف بهم برخورد معذرت خواهی کرد دیگه تمومش کنم؟ 

بهش بگو خیلی ناراحت شدم بهم بر خورد سعی کن دیگه تکرارش نکنی که بعد معذرت خواهی بکنی تو دلم میمونه 

2706