2726
عنوان

دردودل

406 بازدید | 74 پست

بچه دیشب با شوهرم دعوام شد.الانم خیلی عصبانی رفت سرکار.میخام تا یکی دوروز باهاش سرسنگین باشم اما بلد نیستم.یک اخلاقی داره ک تحمل قهر و سکوت نداره.اگه بیاد عذرخواهی کنه انتظار داره همونجا قبول کنی و اگه یک حرفی بزنی باز بدتر دعوا میشه.حالا منم نمیخام دوباره دعوا کنم فقط میخام سرسنگین باشم باهاش حرف نزنم.به نطرتون چیکار کنم؟ 

منم با شوهرم همین مشکلو دارم

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثل قبل وقتی اومد اب و نونشو بده بگو خسته نباشید واینا ولی دیگه ماچ بوس و تعطیل کن یه زرم کم محلی کنی خودش میفهمه 

مال من که جواب داد😁

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2728
😔😔چاره چیه وقتی گیر میده باید همونجا اشتی کنی وگرن میگه تو کش میدی دعوارو

آشتی نکنی خون بپا میشه😑😑😑😑😑😑

البته شوهر من اینجور نبود اینجورش کردن     ۳ ساله دارم روش کار میکنه برگرده ب شرایط قبل

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤
مثل قبل وقتی اومد اب و نونشو بده بگو خسته نباشید واینا ولی دیگه ماچ بوس و تعطیل کن یه زرم کم محلی کن ...

خب خودش میاد جلو بوس میکنه.جلوی راهتو میگیره گیر میده 

منم با عشق جان همین مشکلودارم فعلن نشده شوهرم ولی تادعوا میشع اینجورمیکنه منم میبینم اگه حرف ن بیارم بدترمیشع یامیزنم زیرگریه خودش اروم میشه میاددرست وحسابی حل میکنه یامیگیرمش زبون وباصدای اروم میگم من که چیزی نگفتم اینجوری میکنی

خب خودش میاد جلو بوس میکنه.جلوی راهتو میگیره گیر میده 

خب کم محلی یعنی چی یعنی مثلا میاد جلو واسه ماچ 😈

تو یه ماچ سطحی کن بعدش بگو مثلا چاییربیارم یا میوه یا برو بچتو بغل کن 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
منم با عشق جان همین مشکلودارم فعلن نشده شوهرم ولی تادعوا میشع اینجورمیکنه منم میبینم اگه حرف ن بیارم ...

شوهر من تا یک چیزی میشه انتطار داره همونجا ک معذرت خواهی کرد حل بشه تموم بشه بره.کلا طاقت قهر و دعوا نداره .همیشه هم میگه تو دعواهارو کش میدی اخه چیکار کنم وقتی از دستش ناراحت میشم.

کم حرف بزن. سوال پرسید با بله. نه. نمیدونم و اهوووم جواب بده. سلام و خداحافظی.... 

خودتو مشغول کار کن. مث کارای خونه. حمام. درست کردن غذا. سالاد. دسر. تمیز کردن کابینت‌ها و..... 

زیاد تو چشمش نباش. اگه تو حال بود برو اتاق خواب لاک بزن. تمیز کن. کمد لباس مرتب کن. تغییر دکوراسيون. 

هرجا اومد جا ب جا شو

خب کم محلی یعنی چی یعنی مثلا میاد جلو واسه ماچ 😈 تو یه ماچ سطحی کن بعدش بگو مثلا چاییربیارم یا میو ...

جلومو میگیره نمیذاره چای بیارم. میگه بیا بشین معدرت میخام تا تموم نکنی نمیذارم بری

کم حرف بزن. سوال پرسید با بله. نه. نمیدونم و اهوووم جواب بده. سلام و خداحافظی....  خودتو مشغول ...

اخه لامصب میاد جلوراهمو میگیره نمیذاره برم😔 ب زور نگهم میداره

شوهر من تا یک چیزی میشه انتطار داره همونجا ک معذرت خواهی کرد حل بشه تموم بشه بره.کلا طاقت قهر و دعوا ...

اره اینم دقیقن اینجوره اگرم پیشش باشم دعوا بشه بیاد واسه اشتی بغلم کنه نه نمیشه بگم ولی خب بازبون میگرمش زبون میگم چرااینجوری کردی 

2706